Сорока-ворона• 17 октября 2024

Заплатити за сесію в Університеті митної справи та фінансів м. Дніпро

Поступала навпаки шукаючи самий чесний університет, але викладачі залякуючи студентів деякі викладачі чоловіки чіпляються до дівчат , постійно чи то нятяки чи чутки і понеслось, зараз в сім´ї складна ситуація навчатись немає змоги з батьками досить напружені відносини і тут постає питання сесії запитувала не мало і в группах сказали дізнаватись особисто але як і у кого... Отож чи знає хтось людей яким в цьому університеті можна заплатити за сессію,розумію ,що можливо навіть інформація платна , але дуже потрібна
размахер• 17 октября 2024
Навчатись змоги нема, а платити є?

Кили и Манджаро• 17 октября 2024
Как бэ само направление университета не про честность
Гладиолус• 17 октября 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Обучение проходит целевое))
автор Сорока-ворона • 17 октября 2024
Ответ дляразмахер
Навчатись змоги нема, а платити є?
Так, через такі відносини з батьками працюю весь час, щоб не проживати разом хоча би
Голубая фишка• 17 октября 2024
А у старосты узнать?)
Все решаемо, сейчас молодежь которая учится не хочет, даже договориться нормально не может, что удивительно
автор Сорока-ворона • 17 октября 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Воно і вірно, знати б до кого звертатись
Голубая фишка• 17 октября 2024
Ответ дляСорока-ворона
С группой своей надо общаться
автор Сорока-ворона • 17 октября 2024
Ответ дляГолубая фишка
А у старосты узнать?)
Староста занадто принціпіальний, він якщо просто не здасть уже вдячна буду
размахер• 17 октября 2024
Ответ дляСорока-ворона
Тоді домовляйтеся з викладачами напряму.

автор Сорока-ворона • 17 октября 2024
Ответ дляразмахер
Знаю не варіант адже як від учнів почують так відразу корупція
Я такая наивная• 17 октября 2024
Ответ дляСорока-ворона
Павлик Морозов?
Голубая фишка• 17 октября 2024
Ответ дляСорока-ворона
Чего все решали напрямую , чем выше уровень( декан), тем дороже
размахер• 17 октября 2024
Ответ дляСорока-ворона
Можна і без корупції, якщо домовитись з викладачами за самостійне освоєння матеріалу і здачу робіт. Зазвичай вони йдуть назустріч ініціативним студентам в складному положенні
Анонимус Я• 17 октября 2024
Чогось згадала опитування, де було два питання: яка сфера на вашу думку найбільш корумпована? І в якій сфері особисто ви давали хабарі.
На перше питання більшість відповіла - міліція, митниця, прокуратура.
На друге - освіта.
Физрукая• 17 октября 2024
надеюсь вас посадят
Позаземний розум• 17 октября 2024
Кто знает кому можно заплатить,напишите автору имя и фамилию преподавателя.Надо помочь человеку
Ошеламиссимо• 17 октября 2024
Мабуть таки прикрутили такі опції. Раз ви навіть не знаєте до кого правильного підійти. Дурних нема. Залишається тільки вчитись або дуже просити заліковий бал.
Княгиня пітьми• 17 октября 2024
Ответ дляСорока-ворона
А чему вы научитесь если учиться не будете? Или вам для бумажки?
Княгиня пітьми• 17 октября 2024
Ответ дляСорока-ворона
Автор митники не педин у них запросы огого там такие суммы за сессии у вас наверное зарплата 5000 дол хотя бы)))

Княгиня пітьми• 17 октября 2024
Ответ дляСорока-ворона
А вы думаете они там на зарплату живут, насмешили
Педиатор_я• 17 октября 2024
Ответ дляАнонимус Я
На друге - освіта.
А медицина. Большинство платежей мимо кассы
Княгиня пітьми• 17 октября 2024
Ответ дляОшеламиссимо
Автор в Одессе в тысячах дол берут в морских и юридических учреждениях, и плевать им на все , им еще крыше откинуть нужно))) ректору
Княгиня пітьми• 17 октября 2024
Ответ дляПедиатор_я
А автор с темой где перспективнее жить в Германии или в Украине еще выбирает)
Анонимус Я• 17 октября 2024
Ответ дляПедиатор_я
На першому місці була освіта, потім медицина і всякі держустанови типу жеків, місцеві ради і т.д.
Завтра не пью• 17 октября 2024
Якщо питання в тому, щоб здати пару контрольних, курсову та ін., які ви не встигаєте чи можете виконати, можливо є сенс розглянути замовлення цих робіт, наприклад на сайті Дипломастер