ВсеПроВсехЗнаю• 17 октября 2024
Навушники бездротові ксяоми про бадс 5
Дівчатка , підкажіть може хтось знає . Я отримала в подарунок за підключення інтернету навушники ксяомі . Віддала доньці , дуже мало вона користувалася і один перестав працювати. Ми кілька разів їх перезавантажили і зараз вони взагалі не підключаються до телефону . Блютуз їх не бачить . Такі навушники ремонтують чи це на викидон тільки , дякую
ВсеПроВсехЗнаю
• 17 октября 2024
Усі інші операції : увімкнути ввімкнути телефон, блютуз і навушники , перезавантажити: не допомогло
Треба підробіток• 17 октября 2024
А они вообще заряжены?
У меня jbl. Когда заряжаю неродным шнуром,то заряжается нормально только один наушник.
ВсеПроВсехЗнаю
• 17 октября 2024
Ответ дляТреба підробіток
А они вообще заряжены?
Индикатор показывает , что заряжены . Попробую родным шнуром еще . Спасибо