ФрекенБок• 17 октября 2024

Ваш муж готовит еду?

Или только вы?Как у вас в семье распределение домашних обязанностей происходит?
ЗаведУющая• 17 октября 2024
Да готовит, почти каждый день , я тожк готовлю , но реже и в основном ребёнку

Вмію заміряти найкраще• 17 октября 2024
Так, завжди. Я можу йому допомагати, але шефповар він.
Як міряти?• 17 октября 2024
Ответ дляПустощі-веселощі
І чоловік, і син. І я, єслішо, а то зараз у домашні тирани запишуть)
Главное, что б кота не заставляли, а этих двуногих можно.
жижифреймут• 17 октября 2024
Готує тільки щось дуже базове у виключних випадках. В основному готую я. Все інше в побуті порівну. З того, чим повністю займається він, то це машинами, відпочинком і логістикою. На мені повністю готування та дитячі медичні питання. Інше розподіляємо.
Зоряний Шлях• 17 октября 2024
Да,готовит. Особенно завтраки.
Хитрый Лис• 17 октября 2024
Нет, не готовит
Муж занимается стиркой и уборкой
Дуб береза• 17 октября 2024
Да каждый день
Як міряти?• 17 октября 2024
Ответ дляЛюблю порядок
Автор, но если уже приготовил. То нужно есть и хвалить. Уже потом....можно сказать аккуратно, что вредная еда получается и долго. Чтобы не обидеть
Нахрена эти пляски вокруг взрослого человека?! Не обидеть? Вы серьезно? Если он приготовил говняно и вы сказали ему об этом, на что тут обижаться?
Нахрена жить с таким мужем, если всю жизнь нужно задумываться над каждым словом, шо б не дай бог не обидеть бубочку?
Сільський ансамбль• 17 октября 2024
Готує і набагато смачніше ніж я. Каже, що я розкрила його кулінарні здібності і він мені за це дуже вдячний
А перша дружина його на кухню не пускала і він думав, що не вміє

Пошаманю• 17 октября 2024
Да, муж готовит вкусно, но редко. Но зато вся уборка на нем
Король дивана• 17 октября 2024
На постійній основі ні. Так може за потреби. Щось просте.
Обов´язок в нього викидати сміття, і ходити в магазин за продуктами. Готує сніданок завжди собі сам і всім коли вдома.
Цукрові вишні• 17 октября 2024
Только шашлык, копчёное мясо и кофе. Все. Сок ещё делает
Сільський ансамбль• 17 октября 2024
Ответ дляЯк міряти?
Так і оргазм же імітують, щоб чоловік думав, що він бог у ліжку
chitay• 17 октября 2024
Взагалі НІ. Чай і кава його максимум.
жижифреймут• 17 октября 2024
Ответ дляЯк міряти?
Спільне життя це ще і про турботу про почуття партнера. І працює в обидва боки. Якщо я і так засмучена через невдалу стрижку або ще якусь штуку, то вдячна чоловіку, який каже «котику, все ок», а не «говно вийшло, а ти вже доросла баба і не маєш ображатися на правду».
Люблю кетчуп• 17 октября 2024
Не готовит. Работает больше чем я. Когда я сильно уставшая заказываем доставку.
Ласую колобками• 17 октября 2024
Може картоплю посмажити пару разів на рік)))
Катастрофа• 17 октября 2024
Так, готовить. Але це переважно мʼясо або випічка. Розподілу немає, все походу вирішується - хто вільний або має бажання той і готує. Посуд миє посудомийка, підлогу - робот пилосос. Санвузол переважно я мию, але якщо попрошу чоловіка то він без проблем помиє. Прання на мені як правило, він дуже заморочується із сортування білизни. Може хіба що свої джинси та шкарпетки закинути
Доктор Варвар• 17 октября 2024
Тільки те, що на вогні

Навіть чай/кофе не зробить((

Я не працюю

Не виправдовуюсь• 17 октября 2024
И я готовлю, и муж, примерно 40% - я, 60% - он. Готовит вкусно. Но готовим разное, супы-борщи на мне, у него варево получается, мясное муж, кроме котлет.
Катастрофа• 17 октября 2024
Ответ дляЯк міряти?
Муж естественно готовит, у него же есть руки. Другой вопрос, что то что он готовит не возможно есть, но то такое
А ви робіть як я, підкидайте йому рецепти 😉 мій пару тижнів тому випікав сіннабони по рецепту Лізи Глінської. Смачно вийшло
Як міряти?• 17 октября 2024
Ответ дляжижифреймут
Вы не поняли мой посыл.
Губи до вух• 17 октября 2024
Умеет ли он готовить? Да. Готовит ли? Нет.
Платье Длинное бальное• 17 октября 2024
Нет, никогда.
палка-копалка• 17 октября 2024
Говорит, что готовит
Катастрофа• 17 октября 2024
Ответ дляПустощі-веселощі
Я теж потрохи привчаю сина готувати і його подругу теж. А то вирішать зʼїхати разом жити і помруть з голоду. І так обидва худорляві.
Сладкий лимончик• 17 октября 2024
Всі м´ясні/рибні страви та щось ’едаке’ готує чоловік (і борщ), я варю каші та супи. Але я можу тижнями їсти овсянку з сосискою і мені норм, а йому таке не подобається, тому і готує.
Вимагаю спілкування• 17 октября 2024
Мой не готовит, нет понимания. Но привлекается для подобных работ - мясо разделать, порезать-почистить и т д
ОноВамнадо• 17 октября 2024
Ответ дляЛюблю порядок
Ну вот и у меня так же. Ещё и готовит это полдня. С голоду умереть можно. Переводит продукты. А потом ещё и не ест.
Хитрая позиция..
Великий сатирик• 17 октября 2024
Иногда готовит. Но после его готовки всё в жиру, а он не убирает. Так что мне легче уже самой приготовить, чем драить всю кухню.