75В• 18 октября 2024

Які плюси та мінуси ви бачите у житті в приватному будинку порівняно з квартирою

Можливо, є ті, хто мав досвід життя в обох умовах і можуть порівняти.
Усміхайлик• 18 октября 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
Хорошо, у вас в квартире так же)
Ну понятно, что ни дом ни квартира не гарантия полного комфорта. Все зависит от конкретных условий.
В доме жили и в квартирах тоже жили, опыт есть.

Все будет, но потом• 18 октября 2024
Только дом. Я жила в квартирами. Одни минусы.
Альфасамка• 18 октября 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
зачем? это все желанию.
В доме одни плюсы.
Как нефиг делать• 18 октября 2024
+ тихо, спокійно, кава на терасі, газон, більше місця, в кожного по кімнаті
- пахати треба (або наймати робочих) і мати багато бабок для підтримання будинку в житловому стані.
Все будет, но потом• 18 октября 2024
Ответ дляАльфасамка
пони заржало.
Как нефиг делать• 18 октября 2024
Ответ дляТам-тарарам
а, плюс вижу сейчас в возможности поставить солнечные панели- в квартире не выйдет
і тепловий насос
я Кукарача• 18 октября 2024
В будинку ніколи не закінчується ремонт, завжди щось треба робити. В квартирі плюс - прийшов ноги закинув на диван і дивишся кіно під пледиком) Також коммуналка в будинку буде більша. Взагалі, будинок класно в теплу пору року, а квартира в холодну.

Там-тарарам• 18 октября 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
На кришах ставлять. Є досвід родини в Полтаві, пару тижнів як поставили
ну может и ставят. 9му этажу повезло. может даже не стырят. а может и уведут))
Усміхайлик• 18 октября 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
зачем? это все желанию.
В доме одни плюсы.
Ну если траву не косить, то через 3-4 года будут хащи. Или все бетоном залито изначально?
Там-тарарам• 18 октября 2024
Ответ дляКак нефиг делать
і тепловий насос
ну я к тому, что полная автономия при блекауте возможна в доме- при вложении средств и на долгий срок
Уравнобешенная• 18 октября 2024
Ответ дляБайрактарна
Який сніг?Я його вже пару років не бачила
как вспомню - два часа что бы дорожку для машины расчистить
пока расчистил - уже новое нападало
Все будет, но потом• 18 октября 2024
Ответ дляУсміхайлик
Я хочу хащи)
Пукимончиг• 18 октября 2024
плюс - есть двор
минус - во дворе надо работать
Усміхайлик• 18 октября 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
Я хочу хащи)
А ваши соседи такие же?
Все будет, но потом• 18 октября 2024
Ответ дляУсміхайлик
А ваши соседи такие же?
А соседи при чем?
Там-тарарам• 18 октября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Вже писали про вічно засрані вигрібні ями, текучий дах, розруху в дворі і упахування 24/7?
Прожила все життя в будинках і ніколи з тим не стикалась. Одні +
Свій двір, свіже повітря, басейн, ніхто по голові не скаче. Зараз живу тимчасово в квартирі, як каторга
если начать с бассейна, то все остальное тоже отпадет как лишнее)) думаю, в таком доме априори вопросов не возникает)) возникает дворецкий на пороге и приглашает сходить отобедать)) одни плюсы крч)
Пукимончиг• 18 октября 2024
Ответ дляБайрактарна
так і є, останні 2 роки точно не було стільки снігу, щоб його чистити, а до цього ну може пару раз за зиму
Усміхайлик• 18 октября 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
А соседи при чем?
Ну не всем нравится, когда рядом заброшенный участок, откуда активно летят семена сорняков и заползают какие-нибудь змеи.
Все будет, но потом• 18 октября 2024
Ответ дляУсміхайлик
это их проблемы

Тро Нью-Йорку• 18 октября 2024
Приватний будинок круто з квітня -травня по вересень -жовтень, а в квартирі з жовтня по квітень. Ідеально жити так)
Плюси приватного будинку, свіже повітря, можливість робити що хочеш, город, басейн, баню, шашлики, сидіти вночі з друзями і шашликами, мати індивідуальне опалення, тож топити камін, піч коли хочеш. Мінуси весь час є що робити Ів що вкладати гроші. Фізична активність як не крути то листя збирати, сніг, траву косити і тп. В квартирі плюси що ремонти комунікацій , прибирання вулиць і мзк не ваш клопіт, тепліше взимку. Мінуси немає свіжого повітря, вийти на вулицю треба привід одягатися і тп.
Досвід є життя і там і там
Я б більше хотіла все таки приватний будинок
Пацелуйнитуда• 18 октября 2024
Строим дом и арендуем дом недалеко от стройки
45 лет прожила в квартирах, 2 года живу в частном доме - красота
Большой участок, никакого огорода, трава, хвойные, гараж, терраса летняя
В нашем доме будет еще бассейн огромный, 2 этажа, террасы на 2-ом этаже
Полная автономность , забор 2.5 метра, спланировали так, что соседи не смогут ничего увидеть у нас во дворе
Байрактарна• 18 октября 2024
Ответ дляУсміхайлик
Зато всем нравятся убитые неухоженные многоэтажки и такая же территория возле них
я Кукарача• 18 октября 2024
Ответ дляКуда_бежать
Зате о 7 ранку вже хтось траву косить)))
А как иначе, если в 9.00 уже адова жара?)
Усміхайлик• 18 октября 2024
Ответ дляТам-тарарам
У знакомых на даче был бассейн и дом на три этажа. И все это хозяйство охранял их свёкор, а мыла и чистила мама семейства. Говорила: нафиг я вообще подписалась на этот гре..ный бассейн.))
Фима Собак• 18 октября 2024
Свой двор, можно заниматься садоводством, завести котов и собаку
Минусы
Нужна машина, плохие дороги, далеко инфраструктура, до хренища работы во дворе
Мати тріля• 18 октября 2024
Жила лише місяць в приватному будинку у друзів, а так люблю їздити на відпочинок хоча б на вихідні. З плюсів, маленький але свій городик та садок, є де вигулювати тварин на самовигулі, в магазині свіже домашнє м´ясо від місцевих, свіже повітря в прямому сенсі, о будь-якій годині доби, річка з невеличким пляжем, рибалка, гриби, тиша, ніхто не затопить зверху. Фактично цілий день на вулиці.
З мінусів, не завжди є магазин поблизу, іноді доводиться поскакати по гірках, щоб добратися до найближчого базару чи магазину, немає нормальних ветклінік, дуже дороге опалення та вивіз відходів життєдіяльності. Вночі залишатись одній в приватному будинку трохи лячно. І суцільна темрява. В місті хоч якесь є світло, а там де я відпочивала перед останній раз, взагалі ніякого. Ну і ще дикі тварини можуть принести сказ, це також не дуже тішить. Також бувають проблеми з питною водою, якщо пересохла криниця, або немає світла і не качає воду. Важко ремонтувати будинок, якщо живеш в ньому без рукастого чоловіка, бо потрібно когось просити і недешево платити. Більше ніяких негативних сторін не бачу.
Цідило правди• 18 октября 2024
Если есть нормальный мужик в доме - только плюсы
Love_Love_Love_• 18 октября 2024
Ответ дляМексиканочка
якщо хазяїн гарний, то один раз зробив і забув на багато років, якщо рукожопий, то дах буде вічно ремонтувати))
Та дах роблять спеціалісти, а не хазяїн.
Стефанія• 18 октября 2024
Дом в горах:
Минусы: дикие звери, клещи, ползающие ужи/змеи, сложно найти мастеров, скашивание травы 3 раза за лето, расщитывание на себя в любых ситуациях
Плюсы:
Родниковая вода, ягоды/грибы, свои овощи/фрукты прогулки по лесу, свежий воздух, костер/мангал/гамак, красивые пейзажи, близость к природе, автономность
Безпринципова• 18 октября 2024
Дом, в котором комфортно жить - очень дорогой в обслуживании. На этом все.
Если среднестатистический человек хочет жить комфортно - это проще делать в квартире. И дачу иметь на лето)