Проработник• 19 октября 2024
Кастрюли Vinzer, подскажите
Хочу молодой паре подарить набор. Прочла на форуме что в этой фирме есть разного качества кастрюли
Если у кого то есть такая посуда посоветуйте пожалуйста какая серия лучше? И лучше набор взять или по отдельности?
Гладиолус• 19 октября 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Значит 15 лет назад они делали винты из нормального материала, а сейчас - нет, они окисляются.
В мене набору теж років 15, останні 9 років миє пмм.
Так от, десь рік тому в каструлі відпала ’шляпка’, чоловік лагодив.
Треба брати каструлі, в яких ручки приварені до зовнішніх стінок.
Гладиолус• 19 октября 2024
Ответ дляПроработник
Какие именно у вас?
Особисто в мене такі, яких вже не випускають- квадратні зі скляними кришками. Зараз таких наборів не бачу.
Обирайте набір з декількох каструль, всі ці ковшики, сотейники- як на мене, зайві.
Стоять, місце займають.