АнтиТанкист• 19 октября 2024

Київ, в когось увімкнули опалення? Для тих, в кого немає вуличних термометрів,

напишу, що середньодобова темп-ра менше 8 вже більше 3х днів точно. Бо не розумію, чому накинулись на автора теми про опалення. Мабуть, через порівняння з Європою. Та навіть якщо не брати до уваги Європу, об´єктивно у нас холодно вже достатньо, в квартирах дубак.
Не стесняюсь• 19 октября 2024
У мене в квартирі поки 24 градуси

Ку-кусик• 19 октября 2024
Та немає ніякого дубака. Ну в шортах вже не походиш. Але в носках, лосинах і реглані цілком комфортно

І це перший поверх.
Тут надолго• 19 октября 2024
Где среднесуточная меньше 8 три дня подряд? Еще нет.
автор АнтиТанкист • 19 октября 2024
Ответ дляНе стесняюсь
У мене в квартирі поки 24 градуси
Ну, не всі живуть на верхньому поверсі з панорамними вікнами на південь.. Тільки так можу пояснити таку температуру вдома зараз. Ставити в кожній кімнаті по обігрівачу, звісно, можна, але ж закликали ощадно е/енергію споживати.....
Некомильфо• 19 октября 2024
Я рада, що досі без опалення.
Зовнішнє утеплення квартири зробили ще років 10 назад. І зараз в квартирі не холодно. В двох кімнатах із трьох відкриті вікна.

В мене в домі вертикальна розводка отоплення і немає можливості встановити лічильники. Дуже бісить коли включають отоплення зарано і я вимушена перекривати в себе батареї, при том що плачу по повній.
Тут надолго• 19 октября 2024
Ответ дляАнтиТанкист
Вы странная? Холодно - включите обогреватель, кондер. Кто вас там призывал.
Ку-кусик• 19 октября 2024
Ответ дляАнтиТанкист
Одягатись не пробували?
Некомильфо• 19 октября 2024
Ответ дляАнтиТанкист
Привчайтесь економно відноситися до тепла. Та не отоплюйте вулицю.
автор АнтиТанкист • 19 октября 2024
Ответ дляТут надолго
Ну якщо в Києві вже декілька днів вдень +9, а вранці +2, то ви порахувати не вмієте?

Банан-барабан• 19 октября 2024
А на болотах с 25 сентября топят и копейки стоит , тётка в Смоленске живёт .
Почему нас давят тем газом ,если есть свой в стране?!
Тут надолго• 19 октября 2024
Ответ дляАнтиТанкист
Я то умею, только сегодня первый день когда ночью 2 градуса было. Или вы думаете среднесуточную по вашему термометру считают?
Чемодан-Вокзал-Майами• 19 октября 2024
Холодно. Уже третій день як я в квартирі в куртці. Київ.
автор АнтиТанкист • 19 октября 2024
Ответ дляКу-кусик
Одягатись не пробували?
Ви знаєте, іноді ще помитись треба, уявіть.
А я с Рио-де-Житомира!• 19 октября 2024
не сочиняйте
у меня термометр за окном, Киев
Джага-джага• 19 октября 2024
Ответ дляАнтиТанкист
Первый этаж, внизу подвал. Три окна выходят в ,,колодец,,, солнца мало. В квартире 21 градус. Я тоже, как и многие другие, не поняла истерики про отопление.
автор АнтиТанкист • 19 октября 2024
Ответ дляНекомильфо
В нас новий будинок і у всіх батареї з регуляторами, ніхто вулицю не опалює. Багато є сусідів, хто навіть і взимку батареї на мінімумі тримає. Вже давно привчились. Але ж є якісь межі.
Аленький носочек• 19 октября 2024
А, что в одном Киеве холодно. У нас тоже холодно и дождь, без отопления. Если одеться теплее, то норм. На следующей недели до +17 будет
Закуйовджена життям• 19 октября 2024
Ответ дляАнтиТанкист
А ви швиденько
автор АнтиТанкист • 19 октября 2024
Ответ дляТут надолго
Но то подивіться прогноз, якщо вас термометр не влаштовує.

Аленький носочек• 19 октября 2024
Ответ дляБанан-барабан
И, что нам та раша? Не было б войны сидели б в тепле
Тут надолго• 19 октября 2024
Ответ дляАнтиТанкист
Та и по прогнозу не было 8 градусов среднесуточной. Вот с снгодняшнего дня и будет примерно, только с понедельника тепло опять.
AnnaOst• 19 октября 2024
А до чого тут Європа? В Німеччині опалювальний сезон з 1 жовтня і по кінець квітня. Хочеш вмикай, хочеш не вмикай
А я с Рио-де-Житомира!• 19 октября 2024
Ответ дляДжага-джага
2 этаж, +20. Тоже не хочу включения тепла за то, что и не согреет квартиру.

К нам с 16 этажа никогда еще отопление не доходило, как построили дом.Что труба на стояке, что батареи и еле теплыми не назовешь.

И такая проблема у всех на улице и рядышком в нашем спальном районе. Перерасчеты еще никто не смог добиться, при этом этажи выше зимой открывают окна, а у нас и до +9 доходило в квартирах. Обычно +13+16 зимой. Может поэтому моложе выглядим )))
автор АнтиТанкист • 19 октября 2024
Ответ дляАленький носочек
Те, що температура надворі стане вищою, не призведе вже до потепління в квартирах, бо будинки вже нахололи. Та й вночі все одно буде холодно. Тому +17 через 3 дні мало вплине на ситуацію.
Банан-барабан• 19 октября 2024
Ответ дляАленький носочек
И что с того ? Помещение уже остыло ,уже не прогреет .
Обычно наоборот,в доме потом холоднее ,чем на улице !
ОноВамнадо• 19 октября 2024
Это новые методички ботам раздали?
ОноВамнадо• 19 октября 2024
Ответ дляАнтиТанкист
Давайте в плюс 20 уже отопление включать и форточки открывать!
Чесно брешу• 19 октября 2024
Автор, вас тут не поддержат. У людей денег нет за отопление платить. Они готовы и всю зиму без него сидеть для экономии.
П с я с вами полностью согласна. Очень холодно в квартирах
Аленький носочек• 19 октября 2024
Ответ дляБанан-барабан
Лично для меня, сейчас не критично без отопления. Кто мёрзнет, есть дети можно и обогреватель включить
Вимагаю спілкування• 19 октября 2024
Якщо у Вас дубак, то напевно варто вдягнути труси.