Телепузик• 20 октября 2024
Скільки коштують ваші штори?
Хочу розуміти середню ціну, можна з карнизами та установкою. Дякую.
Одна_на_всей_планете• 20 октября 2024
Не помню. Покупала самые дешевые, т.к. 2 кота в квартире и раз в год меняем
Анонім Завгосп• 20 октября 2024
купувала в епіцентрі у вітальню, кухню і спальню.
в середньому одна штора 1600-2000 в залежності від ширини.
Весёлая морковка• 20 октября 2024
Замовляла в вайбері в групі. Там обираєш штору, тюль, мені їх підшивають під мою висоту стелі . Здається за все колись 4 тис.віддала. карнізи чоловік прикручував
Красавица писяная• 20 октября 2024
Нещодавно купила тюль на одне вікно, 4 м по 230 грн за метр, з пришиванням стрічки у швеї обійшлося в 1200 грн.
Телепузик
• 20 октября 2024
Дівчата, якщо буде натяжна стеля, то прихований карниз кріпиться на стелю чи все ж на стіну?
Так вийшло, що у нас мають бути спочатку штори, потім стеля, тоді я прихований карниз ніяк не зроблю, так?
Телепузик
• 20 октября 2024
Ответ дляMarvi
Шторы это у кого как карта ляжет, я всю жизнь думала, что шторы это очень дорого, так как моя мама всегда покупала такие, а они есть очень разные, даже готовые вообще не дорого.))
Я теж думала, що дорого
Ответ дляТелепузик
Карниз является креплением для потолка. Одной стороной прикручивается к стене, а вторая - держатель для полотна потолочного
#Пойду_кгадалке• 20 октября 2024
Ответ дляPrervana
Не завжди. Є профіль карнизу, який монтується на відстані від стіни, кріпиться виключно до стелі.
Телепузик
• 20 октября 2024
Ответ дляPrervana
Дуже Вам вдячна
#Пойду_кгадалке• 20 октября 2024
Ответ дляТелепузик
На стелю. В мене був такий досвід. Змонтували стелю без карнизу, я була впевнена що буде карниз настінного монтажу. Але коли встановили меблі, так вийшло що без стельового карнизу не обійтись. Визвала тих же хлопців, що монтували всю стелю і вони встановили скритий карниз, без проблем.
Ответ для#Пойду_кгадалке
Ну это если надо от оконной стены отодвинуться, да. Типа если там батарея, чтоб шторы на нее не ложились. Тогда у него уши под засовывание потолка - с двух сторон.
Обращеница• 20 октября 2024
Цього літа замовляли штори, тюль, карниз на одне вікно. Три метри довжина карнизу. З роботою, виїздом, навісом 14500 грн.