Доброго вечора , нам майже 8 неділь хотілось би радіти від цього стану але ні… мутить з ранку до вечора та хоч не рве …, вже якась втома від нудоти. З їжею теж тяжко , то одне , то друге , коли їм нормально, а потім знов нудить. Запахи …це жах, як собака чую все.
В мене дай Бог це буде 3 дитина але здається такого стану не було але забулось ).
Як ви справляєтесь з токсикозом??