Пацан к успеху шел• 21 октября 2024
Автоинструктор женщина действительно лучше для спокойного обучения?
У кого был опыт с автоинструкторами женщинами, действительно, как пишут в объявлениях - без криков и нервов?)
Бронетапці• 21 октября 2024
Ну не всегда наверное, моя была ’баба мужик’, тыкала факи из окна тем, кто меня подрезал на дорогах, открывала окна и ругалась с ними, в общем боевая была, и со мной была строгая очень.
Не зацілована• 21 октября 2024
Так на меня и мужики автоинструкторы не нервничали особо и, тем более, не кричали.
Бабо-лебідка• 21 октября 2024
Смотря какая. Мне моя первая не очень понравилась, выволокла меня на третьем занятии на оживленную трассу, на круг. Все время насмехалась, руль дергала. Но старалась объяснять все подробно, на занятии в телефоне не сидела, как рассказывают про других.
Потом другую нашла, та спокойная, рассудительная, но дороже)
ХвилювАллочка• 21 октября 2024
Очень редко мужики спокойные, подписана таких в тиктоке.
Лучше спросить в форуме своего города,кто хороший.
Шкварочка• 21 октября 2024
У меня был не молодой мужчина инструктор. Никто не орал. Понятно что я сама тупила и очень нервничала.
Благоуханочка• 21 октября 2024
А які можуть бути крики і нерви від людини якій ви платити гроші за надання послуг? Вам не здається що коли так пишуть в оголошенні то з вас хочуть зробити лоха або просто навіть допускають що таке можливо? Для мене така «самореклама» 🚩
Душка-свекрушка)))• 21 октября 2024
В випадку моєї подруги та невістки, так, я вчилась з прекрасним інструктором чоловіком 65 років. 20 років тому, людина розуміла, що треба шукати підхід до учнів і це індивідуальне навчання, ніяких криків та хватання за руки не може бути, просто говорити під руку, а учень робить, це теж не працює, людина терпляче відпрацьовувала з учнями кейси, які не виходили, не один раз, в мене під гору не виходило їздити, їздили 3 заняття, потім брала додаткові, для інших вправ.
Квітка Миру• 21 октября 2024
Ответ дляБлагоуханочка
Ви навіть собі не уявляєте, які інструктори бувають.
Пацан к успеху шел
• 21 октября 2024
Ответ дляБлагоуханочка
Допускають, що таке можливо, бо таких історій багато, коли інструктори автошкіл кричать.
Благоуханочка• 21 октября 2024
Ответ дляПацан к успеху шел
Ні, це реклама на обгівнянні «конкурента». Логіка підказує, що крики і нерви не від статі залежить. Але навіть якби таке і сталося, зупиняєшся, посилаєш нахер і йдеш. Як доросла людина може дозволити підвищувати на себе голос, ще і людині якій ти платиш?