Асталависта бэйби• 21 октября 2024

Залицяння в інтернеті гарного американського лікаря ООН

Доброго дня, порадниці!
Трошки розбавлю важкі теми останніх днів.
Отже, буду хвастатися. Я шалено популярна серед красивих американських лікарів. Вони мені пишуть кругом: у фейсбук, скайп, телеграм. Всі працюють на ООН, дуже симпатичні і дуже хочуть дружити і просто в захваті від моєї неземної краси. Щоправда тупі як пробки всі. Паляться на дрібницях одразу. Я раніше всіх блокувала, а зараз вирішила трохи розважитися і кільком відповіла. Так і спілкуємося потроху. Спілкування ні про що. Вже не можу дочекатися коли ж буде екшн чи щось. Чи я може в запасних і мене ще не взяли в обробку. Коротше нудно з ними. Хоч я розказую що я не працюю і отримала спадок від дядька з Нігерії якого ніколи не бачила. Може це занадто? Потрібно якось тонше?
Порадниці, діліться досвідом як Вас намагалися розвести інтернет шахраї-коханці. Може ми разом когось вбережемо. Адже якщо вони це роблять - значить є попит. Хтось ведеться? Я просто не вірю що на це можна купитися.
Можливо комусь буде корисно прочитати.
Ушла и Пришла• 21 октября 2024
Этому разводу лет 20... Или больше

автор Асталависта бэйби • 21 октября 2024
Хто ставить рука-лице - це що означає? Ну не подобається легка тема - пройдіть повз.
Замороженная селедка• 21 октября 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
Легка тема,видуманих історій?)
Ответ дляУшла и Пришла
Этому разводу лет 20... Или больше
Та я ж знаю. Тому і цікаво як він досі живе. Чому так багато останнім часом пишуть. Мабуть мій профіль десь засвітився. Але теоретично скайп, фейсбук і телеграм у мене не пов´язані.
Упругая попка• 21 октября 2024
Ну блін, що зі мною не так???
Мені не пишуть гарні лікарі з ООН, хіба що вічно якісь стрьомні особистості галімі БАДи пропонують безкоштовно (всього за 800 грн)
Ответ дляУпругая попка
Ну блін, що зі мною не так???
А давайте, я одненького дам Вам та іншим з фейсбуку, і ми його дружно залюбимо всім товариством з порадниці? Я не знаю, чи можна тут ділитися контактами з фейсбуку?
Ось такий є, чесний-пречесний. Ні фантазії, нічого...
Мороженная курица• 21 октября 2024
Декілька місяців тому мені писав мужичок ніби з Англії.
Який працює на кораблі, переміщає великі вантажі. Скидав відео, де він у шоломі у кабіні високо, якісь важелі натискає і кабіна рухається.
Такий собі усміхнений бородань.
Писав, що вдівець і має двох маленьких дітей, хлопчика і дівчинку. Фото скидав з дітьми.
Писав, що віруючий і шукає друга.
Деякий час я не могла второпати, коли ж почнеться розвод і який саме.
Аж поки він не написав, що у нього скоро відрядження, буде два місяці у морі. А потім написав, що на їхній корабель був напад піратів, вони всі у полоні, чекають визволення, а він тим часом хоче зберегти важливі для дітей документи, переслати на зберігання мені через якогось адвоката.
Отам могло бути щось цікаве, але його сторінку фейсбук заблокував...
Ось такий ще є. Пише мені на узькому і дивується що я з України відповідаю так само. Запропонувала перейти на англ - проігнорив, лікар, блін з Америки

Мороженная курица• 21 октября 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
Мій капітан вантажного корабля був хитрішим.
Він не про себе писав, а про мене. Що відчуває, яка я чесна, приємна і т.п. людина :)
Але я скрінів не зробила :(
Мороженная курица• 21 октября 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
Мій теж не захотів англійською писати, а я так планувала трохи мову повчити...
Ответ дляМороженная курица
Такий собі усміхнений бородань.
Писав, що віруючий і шукає друга.
О, да, таке і мене чекає. Але якось в´яло дуже. Я прямо не прониклась якщо чесно. І чим закінчилось? Давайте докладніше, цікаво.
Мороженная курица• 21 октября 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
Він писав великі однотипні тексти про те, яка я хороша, і як добре мати друзів, десь через день.
Офіційна версія - бо працює у морі і зв´язок є не завжди.
От коли почав про документи, я написала, що у нас війна і поштове сполучення ненадійне. Тоді тексти стали коротшими і якимись нервовими.
Зразу з´явилася якась супер пошта, яка довезе будь-куди і швидко.
Але до найцікавішого не дійшло через те, що його фейсбук заблокував :(
Позитивна• 21 октября 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
Надо заскринить это , иногда в анкетах просят описать себя и хз что писать.
Так я не можу зрозуміти а де ж вогонь, пристрасть, кохання, таке щоб я останні труси (прошу вибачення за натуралізм) зняла і заради нього продала? Оця нудота і все? Оце так опошлили гарне шахрайство? Ну хто на таке клюне? Люди просто марнують свій час. Це ж не окупиться. Вибачте, я бухгалтер. :) Їм же інет треба оплачувати, робочий час. А на виході бублик матимуть.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 21 октября 2024
на деле окажутся какими-то неграми из стран третьего мира. угадала?
Ну, звісно. Той що на перших скрінах з фейсбук (сивочолий американський лікар) покликав у телеграм. А там в історії стоїть така фото. Це не поточна, в телеграмі зберігаються минулі фото. Ідіоти, блін.
Але в певному сенсі цей навіть краще
Мороженная курица• 21 октября 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
Ну яка пристрасть, якщо у мене в фейсбуці видно, що я одружена?
Тому і писав мені ’капітан’ про дружбу, віру і дітей :)

Ответ дляМороженная курица
Ну і хто за таке викладе пару тисяч? Отож я і кажу що не розумію на чому базується такий розвод? Тут же почуття мають бути а не прісна переписка в інеті.
Неновая почта• 21 октября 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
Эту копипасту присылают какие-то пареньки из африки и потом просят фото в купальнике. Так что бывает даже денег не хотят, прикол такой просто.
Я тут с краю постою• 21 октября 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
Мляяя в мене таке було
Дуболом• 21 октября 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
Обленились разводилы)))