Бідося• 22 октября 2024
Чому від шампанського так сильно болить голова?
Випила після вечірі (мясо та овочі) один бокал може й менше, Артемівське напівсухе, через хвилин 15-20 голова аж тріщить... Відчуття що лоб як стискає...цитрамон не допоміг...
Вони щось туди додають? Від вина чи пива такого немає (ну звісно мова про бокал, а не про накластися до нестоянія)
Після вечері, мясо та овочі
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 22 октября 2024
Углекислый газ и Сахар. И да, к сожалению Артемовское это печаль уже
Чижик Пижик• 22 октября 2024
У меня так же, при чем крепкого могу выпить грамм 300 ок, или пару бокалов вина, даже не почувствую, от шампанского просто ужас
Мааарковная• 22 октября 2024
У меня тоже от шампанского мигрень всегда и иногда от красного вина.
Борщичок• 22 октября 2024
Оберіть якісне ігристе на свій смак і все буде ок, Артемівське вже не те давно, нажаль
KROX@• 22 октября 2024
Значить обирайте інший алкоголь. В мене теж від шампанського і вина починає голова боліти. Зупинилась на віскі та ром, взагалі не болить
Вакцениро Вона• 22 октября 2024
Может потому что это не шампанское? Автор, пить украинский алкоголь надо быть экстремалом с конским здоровьем. Годится только коньяк в кексы и водка на настойки, все.
Ку-кусик• 22 октября 2024
Как говорил мой бывший сотрудник: ’Хуже водки лучше нет!’.
Потому что 1 раз в неделю можно выпить 30 грамм чистой водки, закусывая яблоком - это будет по количеству потреблённого спирта равноценно бокалу шампанского - но водка: она чистая, там нет красителей и ароматизаторов, нет синтетически добавленных бульбашок. В отличие от химического состава шампанского, которое обычно продаётся везде.
Нет сейчас нормального шампанского в каждом магазине как было 10 лет назад - сейчас нормальное нужно заказывать с пересылкой.
Автор, водку пить (не более 30 грамм за вечер раз в неделю) я вам разрешаю - будет тот же самый эффект вечером, но зато наутро голова не болит.
А коньяки сейчас какие... Обнять и плакать. Всякой ерунды там столько - что лучше не пить.
Allein74999• 22 октября 2024
Аналогично.
Уже давно ничего спиртного не пью - все вызывает боль. Шампанское быстрее всего
Галябалована• 22 октября 2024
Ответ дляКу-кусик
30 гр это че? зачем? что оно даст?
Ку-кусик• 22 октября 2024
Ответ дляГалябалована
30 гр это че? зачем? что оно даст?
Ну а зачем напиваться?
Обычно пьют для удовольствия и для хорошего настроения. Для этого и 30 грамм хватит. Больше не нужно, чтобы не стать алкоголиками.
Країна мрій• 22 октября 2024
Ответ дляКу-кусик
Я, звісно, не знаю, але оце ігристе мені нормальне, смачно і голова не болить.
Галябалована• 22 октября 2024
Ответ дляКу-кусик
Ну а зачем напиваться?
какое удовольствие может принести 30 гр?? рот испачкать только
Вы еще предложите одним пельменем поужинать
Бідося
• 22 октября 2024
Дівчата, розумію що на советчице нічого іншого окрім Moët & Chandon та Veuve Clicquot не п´ють. Але я якось на них не заробляю, вибачайте... З наших ігристих це певно найдорожче, і ціна в нього трішки дешевше за вино італія- франція... Тому отак категорично шмурдяк... Я ж не Шабо/Таїрово за 100 грн пила...
Бідося
• 22 октября 2024
Ответ дляСтетоскопуло
Поясніть мені, навіщо пити бокал?
Щоб що?
А скільки треба? Мені подобається смак газованого вина з кислинкою. 1-2 бокала щоб посмакувати вистачає. Да і більше двох бокалів в мене в принципі не влізе. Навіть звичайної газировки безалкогольної.
Бідося
• 22 октября 2024
Ответ дляКу-кусик
Мені подобається смак саме шампанського. З міцного я краще текіли візьму якщо вже прям захочеться міцного. З лимоном або сальсою. Смаку водки в масштабі 30 г раз на тиждень я не розумію в принципі. Ні задоволення смаком, не накластися, ні розслабтися до легкого сп´яніння - дивна доза якщо чесно...
Бідося
• 22 октября 2024
Ответ дляМастер Класс
цукор собі перевіряйте, це симптом
Симптом чого?
Цукор в порядку якщо що, і доречі сам по собі це не самий точний аналіз якщо ви натякаєте на початкові стадії діабету.
#Пойду_кгадалке• 22 октября 2024
Ответ дляБідося
Це таки шмурдяк , справжнє шампанське не таке вже й дороге, стартує в середньому від 15 євро і голова від нього не болить
#Пойду_кгадалке• 22 октября 2024
Ответ дляКу-кусик
Горілка ж немає самку, який сенс її пити?
Стетоскопуло• 22 октября 2024
Ответ дляБідося
Ніколи цього не розуміла.
Для смаку є газована вода с кислинкою.
Або елітні вина. Це не про Артемівське.
А для ефекту бокал - це дійсно лише для головного болю.
Для смаку є газована вода с кислинкою.
Або елітні вина. Це не про Артемівське.
Бідося
• 22 октября 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
Це прекрасно, що для вас 700грн за пляшку прийнятна ціна. Хоча ті, що п´ють шампанське за 100 євро, і це за 15 євро назвуть шмурдяком. Завжди ж є щось дорожче. Але це не означає що більш дешеве погане/шмурдяк. Я більше схиляюся до думки що штучне газування винне в ситуації.