Ганцю в кєдах• 23 октября 2024

Як зробити в повідомленні телеграма активне звернення?

Щоб в чаті написати "Таня,....", але слово Таня було клікабельним.
Бо звісно можна написати @[нік в телеграм], але от треба саме щоб не було отих значків, а просто клікабельне ім´я.

Коли силку на сайт приховати за словом - то є в форматування. А от з нікнеймами не нахожу ((

І ще якось в тг в мене не було нікнейма через @, але якось в чаті до мене звернулися активним. мабуть є десь опції по номеру користувача якось ?
Тоска в носках• 23 октября 2024
У вас відображається те, як підписаний контакт. Хочете, щоб була Таня, то перейменуйте у себе в Таню.
автор Ганцю в кєдах • 23 октября 2024
Ответ дляТоска в носках
Ні. Відображається в повідомленні неактивно, або зіта що @...