66сезон666серия• 23 октября 2024

Ви б позичили гроші?

Подруга жалілась, що немає за що купити дитині теплу курточку, бо аванс затримали на кілька днів. Я їй запропонувала, що можу їй до авансу позичити 3 000 на курточку, бо вона її замовила та вже строк зберігання спливає. Сьогодні вона просить позичити їй 15 000. Ви б позичили?
Мастер Пис• 23 октября 2024
Нет
Ширли-Мырли• 23 октября 2024
Ні. І три б не позичила.
Капризуля• 23 октября 2024
Ні. Нікому не позичаю
Khmelnichanka• 23 октября 2024
Дивлячись, чи близька подруга, які в неї обставини, і чи готова я подарувати ці гроші у випадку чого.
автор 66сезон666серия • 23 октября 2024
Ответ дляKhmelnichanka
Подарувати не готова
Інно4каа• 23 октября 2024
більше ніяких позичань ,люди в котре підтвердили,що вони свині
Elena_Kiev_Solomenskiy• 23 октября 2024
пусть идет в секонд эта подруга и не скулит. причем, что куртка может быть сказочно красивая там.
Хи хи, ну ну• 23 октября 2024
Живе від зарплати до зарплати,а дитині курточку за 3000 купує.Хіба дешевших нема?
Пешеходик• 23 октября 2024
Ответ для66сезон666серия
Подарувати не готова
ні, ви запропонували 3 - ось стільки і зичте.
Шеллар• 23 октября 2024
Ні, але б я і три не пропонувала. Прихильниця, якщо моєї допомоги не просять, то нема чого лізти і пропонувати.
Я_не_аноним_100%• 23 октября 2024
Нет, только 3000 ребенку на куртку и всё
Інно4каа• 23 октября 2024
скільки дитині років,що куртка за 3000 ?
So_so• 23 октября 2024
Нет.
Вилосипедниця• 23 октября 2024
Для цього є банки і кредитки, не позичаю нікому, життя вже навчило
Скорая помощь• 23 октября 2024
А чим аргументує 15? Я в такому випадку і 3 не позичала, бо курточку пару днів можна і почекати.
Тим більше, якщо у людини немає вільних 3 тисячі до авансу, то як вона збирається віддавати 15?!
Пацаааааааан• 23 октября 2024
Ні
Щось не спиться• 23 октября 2024
Строк зберігання можна продлити, до речі
Natalia505• 23 октября 2024
Ні. Як мед, то й ложкою. Моя пропозиція залишилась би незмінна, три тисячі.
Альфасамка• 23 октября 2024
ніколи не позичайте. Це все брєд. Банки дають кредити, є 20 банків, хай йде і бере
Я в дамках• 23 октября 2024
Автор, а хіба на ваше питання може бути кілька варіантів відповіді? Як людина, яка не взмозі розподілити бюджет так, щоби на певний день мати 3000, зможе вчасно віддати вам 15000?
Молода і нерозважлива• 23 октября 2024
как можно заказівать то, на что нет денег
культУра• 23 октября 2024
Ні, звичайно ні. От уже більше 2х років мій чоловік чекає повернення 1100 євро, які дав на 1 день...вернули половину. А так операція, немає грошей платити оренду, дорога комуналка і ніхто нічого йому не вертає. Він жаліє людину. Я теж. Але свої не дала б, якщо не готова їх дарувати.
Любовь Калистратовна• 23 октября 2024
Автор, не я не поняла, она одолжила ,3000 и просит 15000,0не говоря на что?
Горлаю зрання• 23 октября 2024
А 15 тис для чого їй? Аванс же через кілька днів
ОбережнаЯ• 23 октября 2024
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
зачем?
культУра• 23 октября 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
Ну не мати розуму і все. Я теж здивувалася, коли побачила, що у людини, яка винна моєму чоловіку гроші 2 роки є дуже дорога нова косметика. Люди ставлять в приорітеті свої бажання, а мене віддачу боргу знайомим
автор 66сезон666серия • 23 октября 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Я їй запропонувала 3 тисячі на курточку до авансу, аванс вона вже отримала, каже, що їй не вистачає на прожиток
ОбережнаЯ• 23 октября 2024
Ответ дляЩось не спиться
вообще не понимаю, как можно заказать вещь, не имея нужной суммы?
хотя автор тролль, конечно
Дева Мария• 23 октября 2024
Ответ для66сезон666серия
А за курточку отдала ? Нет , автор , она вся уже в долгах ….
Місячне Сяйво• 23 октября 2024
Ответ для66сезон666серия
Дурне запитання: а 3тис вона повернула?