ГейСюда• 23 октября 2024

Юристы, на практике как долго/дорого занимает выписать человека без согласия?

Если и собственник жилья и прописанный заграницей и не в контакте. Прописанный выписываться добровольно не будет.
Как долго занимает этот процесс? Дорого ли? И можно ли обойтись заявлением на расстоянии или все равно понадобится либо личное присутствие, либо ген. доверенность на кого-то (а такого человека нет!).

Еще подскажите, может ли жилье оставаться без кого-либо прописанного в нем? То есть, выписав этого человека оттуда, туда будет некого и не планируется никого вписать. Это юридически допустимо?
Пригощаю кашею• 23 октября 2024
Десь рік зайняло через суд
автор ГейСюда • 23 октября 2024
Ответ дляПригощаю кашею
Десь рік зайняло через суд
Подскажите, почему так долго? Что именно занял так долго процесс - ожидание решения суда? Там же всего одна инстанция. Или у вас сложный процесс был?
Копирайторша• 23 октября 2024
Ответ дляГейСюда
Там людина не в темі, закон змінився, на першу вимогу власника за умови подання ним оригіналів документів. За 1 день.
Великий сатирик• 23 октября 2024
Ответ дляГейСюда
я прошла эту процедуру в 2018 году, могу рассказать как это было в г. Днепр в апреле 2018г.
автор ГейСюда • 23 октября 2024
Ответ дляКопирайторша
Правда? Я почитала в интернете, хотела уточнить правда ли так все просто и быстро если подать все документы онлайн.
Копирайторша• 23 октября 2024
Ответ дляВеликий сатирик
Закон змінився.
автор ГейСюда • 23 октября 2024
Ответ дляВеликий сатирик
Расскажите, если не сложно. Правда не знаю насколько этот процесс, который Вы прошли будет применим к сегодняшним реалиям, если были изменения в законодательстве.
Елена1265• 23 октября 2024
Можно, чтоб никто не был прописан, но коммуналку будут начислять на одного
oboeva• 23 октября 2024
Ответ дляГейСюда
Месяца четыре, вроде три заседания было,точно не помню уже.
автор ГейСюда • 23 октября 2024
Ответ дляЕлена1265
Супер. Если это точно, это хорошо. Спасибо.
Это где можно посмотреть в законе, о том что может не прописан быть никто?
Володарка мрій• 23 октября 2024
дистанційно не можна. лише особисто власник подає заяву, або, можливо, за довіреністю
автор ГейСюда • 23 октября 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Чому дистанційно не можна? Я бачила заяви онлайн, протокол і посилання по яких їх надсилати, вище кажуть що якщо по документах все ОК та за 1 день рішення прийняте і людину позбавляють реєстрації, тобто виселяють.
Чи у вас інша інформація або я щось не так зрозуміла?
Елена1265• 23 октября 2024
Ответ дляГейСюда
Не знаю. Я не искала таких законов, да и вообще сомневаюсь, что это где-то прописано 😂
Володарка мрій• 23 октября 2024
Ответ дляГейСюда
людина добровільно може змінити місце реєстрації через дію. а власник дистанційно не може подати заяву в цнап-немає технічної можливості
автор ГейСюда • 23 октября 2024
Ответ дляКопирайторша
Підкажіть хто в темі, за першою вимогою власника чи можна це зробити дістанційно? Як саме?
автор ГейСюда • 23 октября 2024
Ответ дляВолодарка мрій
В тому-то і справа, що необхідно виселити людину без її згоди. І обидві людини (власник і прописаний) за кордоном. Має ж бути процедура не через ЦНАП з особистою присутністю, а онлайн
Володарка мрій• 23 октября 2024
ще раз - виселити людину без її згоди можна, але це робить або власник особисто, або його законний представник за довіреністю
автор ГейСюда • 23 октября 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Ок, дякую. Особисто це займає який час? Тобто якщо маючи документи на руках і при особистій присутності подаєш заяву, а потім куди/як/в якому вигляді отримуєш рішення? Чи потрібна буде також присутність особиста.
Чи можно просто приїхати на день, подати заяву і не чекати рішення.
Володарка мрій• 23 октября 2024
Ответ дляГейСюда
https://kyivcnap.gov.ua/Files/Download/0ac5d28c-71...
Леди_на_драндулете• 23 октября 2024
Щодо дистанційно не знаю, а у ЦНАПі я виписала людину за 15 хв і 37, здається, гривень.
Власник має бути єдиним власником цієї нерухомості, або мають прийти всі співвласники.
Реєстратор має впевнитись, щи ви - саме власник. Тому паспорт, документи на квартиру.
Копирайторша• 23 октября 2024
Ответ дляГейСюда
Так і починайте з того, що власник за кордоном. Ні, потрібна особиста присутність або довіреність. Який on line, що ви таке фантазуєте. Йти ногами треба. Інший спосіб позов до суду. Хоча чому ви кажете ’ виселити’ якщо людина не живе, тільки скасувати реєстрацію треба і все.
автор ГейСюда • 24 октября 2024
Ответ дляКопирайторша
В первом предложении написано, что оба заграницей.
автор ГейСюда • 24 октября 2024
Ответ дляКопирайторша
Необходимо именно выселить по документам и прописке, не физически. Я же пояснила.
Копирайторша• 25 октября 2024
Ответ дляГейСюда
Удалено администрацией...
автор ГейСюда • 26 октября 2024
Ответ дляКопирайторша
Удалено администрацией...
Жалоба.
Копирайторша• 26 октября 2024
Ответ дляГейСюда
Жалоба.
Ви розумієте що ви не здатні на аналіз інформації, яку вам дають????
Пишу втретє, для особливо розумних:
позов про виселення -це коли потрібно фізично примусово когось виселити з житла;
позов про скасування реєстрації місця проживання особи- це захід за позовом власника житла вжитий з метою скасування реєстрації особи у помешканні, яке належить власнику, з внесенням відповідного запису до Реєстру територіальної громади