ГейСюда• 23 октября 2024
Юристы, на практике как долго/дорого занимает выписать человека без согласия?
Если и собственник жилья и прописанный заграницей и не в контакте. Прописанный выписываться добровольно не будет.
Как долго занимает этот процесс? Дорого ли? И можно ли обойтись заявлением на расстоянии или все равно понадобится либо личное присутствие, либо ген. доверенность на кого-то (а такого человека нет!).
Еще подскажите, может ли жилье оставаться без кого-либо прописанного в нем? То есть, выписав этого человека оттуда, туда будет некого и не планируется никого вписать. Это юридически допустимо?
ГейСюда
• 23 октября 2024
Ответ дляПригощаю кашею
Десь рік зайняло через суд
Подскажите, почему так долго? Что именно занял так долго процесс - ожидание решения суда? Там же всего одна инстанция. Или у вас сложный процесс был?
Копирайторша• 23 октября 2024
Ответ дляГейСюда
Там людина не в темі, закон змінився, на першу вимогу власника за умови подання ним оригіналів документів. За 1 день.
Великий сатирик• 23 октября 2024
Ответ дляГейСюда
я прошла эту процедуру в 2018 году, могу рассказать как это было в г. Днепр в апреле 2018г.
ГейСюда
• 23 октября 2024
Ответ дляКопирайторша
Правда? Я почитала в интернете, хотела уточнить правда ли так все просто и быстро если подать все документы онлайн.
Копирайторша• 23 октября 2024
Ответ дляВеликий сатирик
Закон змінився.
ГейСюда
• 23 октября 2024
Ответ дляВеликий сатирик
Расскажите, если не сложно. Правда не знаю насколько этот процесс, который Вы прошли будет применим к сегодняшним реалиям, если были изменения в законодательстве.
ГейСюда
• 23 октября 2024
Ответ дляЕлена1265
Можно, чтоб никто не был прописан, но коммуналку будут начислять на одного
Супер. Если это точно, это хорошо. Спасибо.
Это где можно посмотреть в законе, о том что может не прописан быть никто?
Володарка мрій• 23 октября 2024
дистанційно не можна. лише особисто власник подає заяву, або, можливо, за довіреністю
ГейСюда
• 23 октября 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Чому дистанційно не можна? Я бачила заяви онлайн, протокол і посилання по яких їх надсилати, вище кажуть що якщо по документах все ОК та за 1 день рішення прийняте і людину позбавляють реєстрації, тобто виселяють.
Чи у вас інша інформація або я щось не так зрозуміла?
Володарка мрій• 23 октября 2024
Ответ дляГейСюда
людина добровільно може змінити місце реєстрації через дію. а власник дистанційно не може подати заяву в цнап-немає технічної можливості
ГейСюда
• 23 октября 2024
Ответ дляКопирайторша
Підкажіть хто в темі, за першою вимогою власника чи можна це зробити дістанційно? Як саме?
ГейСюда
• 23 октября 2024
Ответ дляВолодарка мрій
В тому-то і справа, що необхідно виселити людину без її згоди. І обидві людини (власник і прописаний) за кордоном. Має ж бути процедура не через ЦНАП з особистою присутністю, а онлайн
Володарка мрій• 23 октября 2024
ще раз - виселити людину без її згоди можна, але це робить або власник особисто, або його законний представник за довіреністю
ГейСюда
• 23 октября 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Ок, дякую. Особисто це займає який час? Тобто якщо маючи документи на руках і при особистій присутності подаєш заяву, а потім куди/як/в якому вигляді отримуєш рішення? Чи потрібна буде також присутність особиста.
Чи можно просто приїхати на день, подати заяву і не чекати рішення.
Володарка мрій• 23 октября 2024
Ответ дляГейСюда
Леди_на_драндулете• 23 октября 2024
Щодо дистанційно не знаю, а у ЦНАПі я виписала людину за 15 хв і 37, здається, гривень.
Власник має бути єдиним власником цієї нерухомості, або мають прийти всі співвласники.
Реєстратор має впевнитись, щи ви - саме власник. Тому паспорт, документи на квартиру.
Копирайторша• 23 октября 2024
Ответ дляГейСюда
Так і починайте з того, що власник за кордоном. Ні, потрібна особиста присутність або довіреність. Який on line, що ви таке фантазуєте. Йти ногами треба. Інший спосіб позов до суду. Хоча чому ви кажете ’ виселити’ якщо людина не живе, тільки скасувати реєстрацію треба і все.
ГейСюда
• 24 октября 2024
Ответ дляКопирайторша
В первом предложении написано, что оба заграницей.
ГейСюда
• 24 октября 2024
Ответ дляКопирайторша
Необходимо именно выселить по документам и прописке, не физически. Я же пояснила.
Копирайторша• 25 октября 2024
Ответ дляГейСюда
Удалено администрацией...
Копирайторша• 26 октября 2024
Ответ дляГейСюда
Жалоба.
Ви розумієте що ви не здатні на аналіз інформації, яку вам дають????
Пишу втретє, для особливо розумних:
позов про виселення -це коли потрібно фізично примусово когось виселити з житла;
позов про скасування реєстрації місця проживання особи- це захід за позовом власника житла вжитий з метою скасування реєстрації особи у помешканні, яке належить власнику, з внесенням відповідного запису до Реєстру територіальної громади
Пишу втретє, для особливо розумних: