Кукусик• 2 часа назад
Рак яичников
У мамы подозрение на рак яичников,плохое узи и онкомаркеры.Очень переживаю,какие прогнозы?может кто то может поделиться примерами!спастибо
Перша леді колгоспу• 1 час назад
Зроблять операцію, по біології значить лікування.
Може стан такий, що опрерацю робити не будуть.
Дуже багато варіантів, прогнозів.
Чудовий каламбур• 33 минуты назад
В мами були дуже погане УЗД і специфічні онкомаркери були високі. В інституті раку при огляді точно діагноз не могли поставити, була операція. Після біопсії діагноз - міома, але вона була велика і запущений стан. Ситуації різні, точний діагноз буде після біопсії, і відповідно лікування, якщо виявиться що потрібно. Нехай у вашої мами складеться все якнайкраще.