Гірчинка• Изменено 23 октября 2024
Багата людина це скільки грошей?
Постійну бачу, що когось називають - ’Багатим’ чи ’Заможнім’
Ось скільки по Вашому має заробляти в місяць дійсно ’Багата’ людина?
Розумію, що для кожного поняття ’багатий - своє.
З якого доходу має стартувати середній та багатий клас?
Як зрозуміти до якого класу відноситься людина?
Чим забезпечений відрізняється від багатого?
Цікаво розібратись.
Мольфарочка• 24 октября 2024
Отак, зайшла середнім класом, вийшла ніщебродкою, дякую, любі порадниці 😆
ЯНаПэПэ• 24 октября 2024
Я взагалі вважаю себе ледве не бомжихою, тому що безробітна.
Хоч маю квартиру за 100 т дол, машину за 20 і фін подушку в 35 тис дол.
Але по факту надходжень немає (