Не затісно їм тут бути разом? 3 + 1 карликова? Раніше всі окремо були, вирішила втулити в купу, бо немає де ставити. Порадьте
Лукава Кішка• 24 октября 2024
Ответ дляsim2406
Переплутаються. Це критично?
Я не знаю, якщо так і плануєте далі всі разом тримати то напевно ні, а от якщо захочеться потім розсадити, треба буде розплутувати
Аноним Советчик• 24 октября 2024
Можна спитати? А що робити з гнілим корінням? Обрізати? Бо у вас все так, гарненько.
Я Головна• 24 октября 2024
Ответ дляАноним Советчик
Так, обрізати