Мизимец• 24 октября 2024
Как вам кроссовки?
Ecco
Бриджит_Фрикандо• 24 октября 2024
Застаріла якась модель і колір. І хочуть, мабуть, за них півцарства при цьому.
Пьяная вишня• 24 октября 2024
Ответ дляЩедрик
Старомодні. Підошва пожовтіє .
Лет через 15, возможно и пожелтеет,а так обувь это наслаждение и удовольствие
Щедрик• 24 октября 2024
Ответ дляПьяная вишня
В мене в сім´ї 15 пар Екко, пожовкли всі протягом 2 років. І у всіх знайомих. Оригінали з закордону.
Море Щастя• 24 октября 2024
Ответ дляОцененная
Ай нэ нэ💃
Не. Там красные мокасины на босу ногу а у кобет шось на шпильке/каблуке
Пьяная вишня• 24 октября 2024
Ответ дляЩедрик
То вы такая хозяйка,у меня ничего не испортилось,ни цвет,ни кожа,все супер
Щедрик• 24 октября 2024
Ответ дляПьяная вишня
Не тобі мені розказувати) диви яка
’ хазяйка’ знайшлася.
Море Щастя• 24 октября 2024
Ответ дляЩедрик
Ношу ботинки 5 лет, детям постоянно беру и мужу. Все ок. Брала в интертопе до войны в сейл, сейчас за границей беру детям
Пьяная вишня• 24 октября 2024
Ответ дляЩедрик
Не тобі мені розказувати) диви яка
’ хазяйка’ знайшлася.
Слушай мы на ты не переходили, и рассказывать я никому ничего не собираюсь.чао
Щедрик• 24 октября 2024
Ответ дляПьяная вишня
З хамками по хамськи)
Шуруй, ґаздиня
Жовтіння підошви кросівок зазвичай відбувається через окислення матеріалу, що використовується для виготовлення підошви. В основному це відбувається у білих або світлих підошв, хоча деякі інші кольори також можуть піддаватися окисленню та зміні кольору. Окислення відбувається під впливом кисню із повітря. Коли матеріал підошви входить у контакт із киснем, хімічна реакція відбувається на молекулярному рівні, що призводить до зміни кольору. В результаті підошва набуває жовтуватого або коричневого відтінку.
Шуруй, ґаздиня
Мизимец
• 24 октября 2024
Ответ дляTivoli
какого года модель?
Понятия не имею) не слежу за ecco
Мизимец
• 24 октября 2024
Ответ дляЩедрик
Странно. Лет 20 ношу ессо и не встречала такой проблемы
Мизимец
• 24 октября 2024
Ответ дляМоре Щастя
Вы шо, бабкин шкаф перебираете, то пуховик, теперь шузы эти
Чей шкаф? Это моя первая тема про одежду-обувь
Не гоню• 24 октября 2024
Выглядят удобными.
Ну, цвет на любителя (буквально пару лет назад все пишали от металлика и глиттера, а тут уже носом воротят))).
Луковая• 24 октября 2024
Ответ дляПьяная вишня
та ладно, далеко не вся....
ЭтаваНиМожетБыть• 24 октября 2024
Ответ дляЩедрик
Де вони пожовклі?в якому місті?
ЭтаваНиМожетБыть• 24 октября 2024
Ответ дляПьяная вишня
Точно,так и есть,то такая хозяйка У меня есть старые Ессо,ношу на даче,состояние отличное