Добрый день. Посоветуйте пожалуйста мастера маникюра в Ужгороде.
И врача для ребенка по брекетам, нужно поменять дугу.
Спасибо большое
HelloKitty18• 25 октября 2024
Ну з брекетами не так все просто,як з манікюром, адже ортодонт, який поставив брекети має дуги змінювати.
Дисней_Кребо• 25 октября 2024
Нажаль, з брекетами біда. На верхній щелепі у доньки є дуга, а треба ставити на нижню. Відмовили ортодонти в інших містах доліковувати. А до нашого ортодонта поки не повернемся, бо дуже гучно в місті.