No problems• 26 октября 2024

Не можу полюбити свою собаку

Привіт , потрібна порада , можливо цю у когось таке було.
Я дуже хотіла собаку , мені наче коли є домашні улюбленці дім стає уютнішим.
Подарували мені собаку ( вже дорослою ) , але маленьку не хотіла , так як потрібно терпіння привчення до горшку та може псувати майно. Дарують мені собачку , порода Басенджи . Не портить майно, в туалет дуже терпляча(терпить доки не вигуляємо) .
Трішки агресивна до інших(але коли порушують її кордони , коли їсть або коли спить ) . До мене не агресує .
Я її постійно вигулюю , кормлю , піклуюсь про неї . Але за собою помічаю що не можу її полюбити (ненависті не маю до неї )
Виконую все як за потрібне.
Не можу її погладити , погратись , показати любов …за це гризе совість .
Іноді роздражає мене….
До цього були собаки , але вистачало на місяць -два , потім віддавала обратно( не судіть строго , на це були свої причини). Це перша собака яка живе з нами так довго(майже рік) .
Як я можу її полюбити до безтями , як це роблять інші, душі не чають в своїх улюбленцях.
Може в когось таке було?
Карамелька• 27 октября 2024
Ответ дляNo problems
Захотілось почути поради , щоб виправити цю ситуацію, в ітогі обісрали з ног до голови, що краще нічого тут не питати 😅😅😅
Это тут бывает)
Лорка-хлорка• 27 октября 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Вот в том-то и дело. Так к чему вы привели этот пост автора как подтверждение того, что НИКТО собаку не гладит? Если в нем ни слова о других?

Похоже, раздвоение личности у вас, сама себе же противоречите.

Это ж надо второй профиль создать, чтоб нести чепуху и тут))) погладили б уже собаку лучше.
Вчителька з мікрорайону• 27 октября 2024
Ответ дляЛорка-хлорка

Вы больная что ли?
Лорка-хлорка• 27 октября 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Вы больная что ли?
Зачем спрашиваете у себя при всех..??
Ответ дляЛорка-хлорка
Зачем спрашиваете у себя при всех..??
Похоже вам к психиатру. Ладно, с нездоровыми лучше не связываться.
Лорка-хлорка• 27 октября 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Когда между собой общаетесь, пожалуйста, не ввязывайте в это других людей. Мне неинтересно читать ваши диалоги
Ответ дляЛорка-хлорка
Поправляйтесь! 🙏
Лорка-хлорка• 27 октября 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Поправляйтесь! 🙏
Опять не туда пишите, штож…. Здоровья вам.
автор No problems • 27 октября 2024
Ответ дляПочекуха
Поради як полюбити? Ви якась трохи нерозумна жінка.
І це пише мені «Почекуха»😂
Не хочу нічого доказувати «розумній» жінці)
автор No problems • 27 октября 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Дякую Вам велике за підтримку )
Трішки легше коли є розуміючі люди ❤️
Висновки я для себе зробила …
А такі як та коментатор «Лорка-хлорка» , мабуть дійсно не щаслива людина, і самоствердження може зробити лише в коментарях 🙃

Мені її трішки жаль … людина озлоблена ,коли не щасна.

А Вам все ж дякую ❤️ Ви єдина хто дійсно підтримав 🙌
автор No problems • 27 октября 2024
А від Лілу всим доброї ночі ❤️ дуже жаль що більшість так і не зрозуміла суть вопроса … зате «обісрати» всі за любки ) жаль що в нашій країні так і не навчились підтримувати одне одного ,навіть в такій дрібниці.
Собачка завжди отримує збалансоване харчування , гуляє кожен день по 2 години ,завжди з нами де б ми не були , син в ній душі не чає,спить завжди в теплій кроваті . Одне «але» ,я не змогла її полюбити. Але ж я ніколи в житті її не ображала! Просто піклування моє на автоматі , а хотілось би щоб це приносило задоволення!
Я була тут з вами щира,а в більшості коментарів я побачила жовч🤷🏻‍♀️
Нікого не ображала з вас,а спросила лише пораду…не можеш нічого порадувати,пройди мимо 💁🏻‍♀️ і все.
Тихої мирної ночі🌙
автор No problems • 27 октября 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
Якщо не цікаво,Ви можете просто не заходити в це обговорювання, але ж Вас так і тягне саме сюди 😂
Всех в сад• 27 октября 2024
Ответ дляNo problems
Тихої мирної ночі🌙
Ой, яка вона класна,дуже гарненька собачка)
автор No problems • 27 октября 2024
І для тих кому це обговорювання можливо зламало психіку,що собачку «не люблять» є в сімʼї той хто любе її занадто 😁 так що спіть спокійно ,мої любі😉
ps: Її він не душе,а просто обняв😇бо ща почнеться 😅
Козачка• 27 октября 2024
Вы взяли ее взрослой, поэтому нет, наверное, особой привязанности. Да и люди есть в душе собачники-кошатники, эмоциональные - а есть нет. Это нормально )
автор No problems • 27 октября 2024
Ответ дляВсех в сад
Дякую 🫶🫶🫶
автор No problems • 27 октября 2024
Ответ дляКозачка
Дякую ❤️ але все ж надіюсь що в мене прийде материнська любов до неї…адже вона дійсно цього заслуговує 🙃
Забула що?• 27 октября 2024
Я свою собаку не могла полюбить 3 года. Потом он поумнел повзрослел и сейчас очень люблю. А кота нет уже 3 года как до сих пор люблю вспоминаю до сих пор пустота где-то в душе.
Что делать. Ну не ваша собака. Отдайте подарите
Забула що?• 27 октября 2024
Ответ дляNo problems
Та как насильно кого-то полюбить? Никак
Всех в сад• 27 октября 2024
Ответ дляNo problems
Ну ось, кохання поки що собачці достатньо, а з часом і ваші почуття прокинуться, не все одразу,у всіх цей процес влаштований по різному.. я впевнена що ви скоро будете гарні друзі з цією красунькою)
автор No problems • 27 октября 2024
Ответ дляЗабула що?
Не можу віддати😒 вона привʼязана вже сильно до нас,я це бачу…
Я надіюсь що я зможу її полюбити ,дійсно щирою любовʼю .
Працюю над цим , і впевнена будуть результати ) тут гарну пораду дали як це зробити , буду пробувати 😃
автор No problems • 27 октября 2024
Ответ дляВсех в сад
Безмежно вдячна за підтримку😍
Нарешті злобні коментатори лягли спати 😁 і я зараз читаю коментарі,і на душі легше 🙃
Миззери• 27 октября 2024
Собаки это не ваше , не заводите больше
Надо было после первой остановится
Забула що?• 27 октября 2024
Ответ дляNo problems
Ой та соьаки любят всех кто их кормят и играют)) наш вообще у друзей 2 года жил пока забрали. Думаете скучал? Ага щаз. Был бодр и весел.
Миззери• 27 октября 2024
Ответ дляО_Юми
Якщо Ви вже кілька разів брали собаку і віддавали її, то на що розраховували цього разу? Деяким людям не варто заводити тварин, це ваш випадок, нажаль
Я раз сториз знакомой почитала после рождения третьего -поняла что дети это не мое , не умею их любить

После третьего …. Причем были девочка и мальчик и как бэ третий вряд ли бы вдруг изменил ее ожидание )

Так бывает , жаль ее даже
автор No problems • 27 октября 2024
Ответ дляМиззери
Собаки это не ваше , не заводите больше
Надо было после первой остановится
Ну вже ж потрапила вона до нас, значить так потрібно було бути . Можливо і потрапила ,щоб навчити мене любити її ) вже ж нікуди від неї не подінемся
Миззери• 27 октября 2024
Ответ дляNo problems
Здається що їй не вистачає уваги… Мені стає її шкода .
Кормити вигулювати , цього мало… потрібно погратись, погладити , провести час …
Та і відчуваю себе «мачухою» по відношенню до неї 🥲
У меня такое было , но я вообще не люблю о ком-то заботится , мне это в напряг
Есть люди которые наоборот обожают заботится и быть важными для кого-то и полезными , вот из них хорошие и семьянины и хозяева собак получаются
автор No problems • 27 октября 2024
Ответ дляЗабула що?
Вона потрапила до нас як їй було майже 3)
Прожила під обстрілами на Харківщині… забрали її , в нас спокійно …також не страдала , наче б то все життя з нами прожила …вона в нас не Хатіко 😁
Миззери• 27 октября 2024
Ответ дляNo problems
Ну автор и норм , собака получает любовь , ребенок имеет друга хвостатого , вы заботитесь , что еще надо ? Если никто не страдает
Миззери• 27 октября 2024
Ответ дляNo problems
Может , все может быть