Лялька в колисці• 27 октября 2024

Задовбали не зупинятись на переході…

Заикальница• 27 октября 2024
Ви про водіїв чи про пішоходів? Бо не зупиняючихся вистачає і тих, і інших
автор Лялька в колисці • 27 октября 2024
Ответ дляЗаикальница
Водіїв
ніколи такого не було• 27 октября 2024
Сама довго чекаю,поки проїдуть.
dulenok• 27 октября 2024
Особенно классно, когда ты останавливаешься...а человекО стоит на пешеходном в телефоне и не собирается никуда...ему так удобно
Аноним_Русалка• 27 октября 2024
Так , поваги до пішоходів небагато
Дама-мадама• 27 октября 2024
Если вы стоите на тротуаре, они и не должны останавливаться. Наступите на зебру, тогда остановятся
Мааарковная• 27 октября 2024
Робіть перший крок впевнено, дивіться на водіїв, зупиняться. Може ви за два метри від проїжджої частини, з телефоном і дивитесь в протилежну сторону.
В кого тако було• 27 октября 2024
Ответ дляЗаикальница
Мене особисто велосипедисти задовбали не зупинятися 😤
Жена миллионера• 27 октября 2024
Если пешеход за пределами проезжей части, то он не переходит.
Пуки-куки• 27 октября 2024
Ответ дляЗаикальница
Перед пішохідним переходом водій має зупинитись за замовчуванням, якщо до переходу підійшов пішохід і має намір перейти дорогу.
ДинамоКит• 27 октября 2024
Ответ дляdulenok
Бывает, на зебре один тормозит, а остальные несутся, и мне надо кинуться под другие машины, чтобы один вежливый водитель не зря тормозил, тоже так себе перспективы)
Аноним_Русалка• 27 октября 2024
Ответ дляМааарковная
Не всі ж безстрашні і сто життів мають
Пуки-куки• 27 октября 2024
Ответ дляДама-мадама
Это не так.
Даже если он стоит на бордюре, так как боится выйти на дорогу, но при этом видно, что пешеход имеет намерение перейти дорогу, водитель должен его пропустить.
ПешитеБесАшипок• 27 октября 2024
А мене задовбали велосепедисти/самокати та інші подібні, ввжають себе безсмертними, на пішохідний на швидкості їдуть, хоча мають переходити пішки, на дорозі також ведуть себе як козли дуже часто, час і для них права вигадати і отримувати, бо по дорозі з транспортом їдуть.
Тирамісу на терасі• 27 октября 2024
Ответ дляПуки-куки
А он стоит и ковыряется в телефоне ,ждёт, когда ты тронешься, тогда он с полной уверенностью, что бессмертный, шагает под колеса
Ростки жимолости• 27 октября 2024
Завжди всі зупиняються.
Забобонний фрукт• 27 октября 2024
Ответ дляЛялька в колисці
Водіїв
а пішоходи, котрі лізуть всупереч ПДР по принципу ’роздайся, море, г**но пливе’, не задовбали?
Забобонний фрукт• 27 октября 2024
Ответ дляЖена миллионера
це якщо нормальний пішохід
Принцепесочка• 27 октября 2024
Ответ дляДама-мадама
ага, я как-то так наступила, и водительница припарковавшаяся впритык в переходу и собравшаяся в этот же момент ехать, на меня наехала. И еще на меня наорала что я ’внезапно’ вышла на переход.
Аноним_Русалка• 27 октября 2024
Ответ дляРостки жимолости
Завжди всі зупиняються.
В Європі ?
Пуки-куки• 27 октября 2024
Ответ дляРостки жимолости
Завжди всі зупиняються.
Ні, не завжди.
Багато хто не зупиняється, навіть коли пішохід стоїть на дорозі і починає її переходити, він несеться і не зупиняється. Неодноразово бачила.
Тирамісу на терасі• 27 октября 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
У нас полиция начала штрафовать пешеходов за переход в неположенном месте и за переход на красный
Забобонний фрукт• 27 октября 2024
Ответ дляПуки-куки
а ще спочатку почитайте, що говорять ПДР пішоходам про те. як вони повинні переходити на пішохідному переході
Пуки-куки• 27 октября 2024
Ответ дляПринцепесочка
Надо было на нее наорать за нарушение ПДР. Есть правила относительно парковки. Впритык к переходу это нарушение.
Забобонний фрукт• 27 октября 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
там штраф копійчані. Добре, що суди вже почали розглядати справи по суті, а не по принципу ’винен, бо ти в машині’. Якби ще так ’рисаки’ пару раз заплатили зі своєї кишені збитки, що виникли з його вини внаслідок аварії, то взагалі би було супер
Пуки-куки• 27 октября 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
Это буквоедство.
Именно так юристы проныры толкуют закон и потом ввгораживают правонарушителей.
Тирамісу на терасі• 27 октября 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
255-810. Пусть хоть это платят, будут думать, куда прут
Забобонний фрукт• 27 октября 2024
Ответ дляПуки-куки
Это буквоедство.
он як, тобто, одніому учаснику дорожнього руху - це правила, а іншому - буквоїдство, бо він на двох і люто ненавидить тих, хто за кермом?
Ні, помиляєтесь: правила дорожнього руху стосуються ВСІХ його учасників. А там прописані не тільки права, а і обов’язки. Тому заради власної безпеки позаймайтесь ’буквоїдством’, щоб не вискакувати іншим під колеса, як в дупу ранена рись
Забобонний фрукт• 27 октября 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
Так он вище вже така відписалась, що то буквоїдство
Ростки жимолости• 27 октября 2024
Ответ дляПуки-куки
Ні, не завжди.
Значить мені везе