Лялька в колисці• 27 октября 2024

Задовбали не зупинятись на переході…

Ростки жимолости• 27 октября 2024
Ответ дляАноним_Русалка
В Європі ?
Не знаю. В Україні так точно
автор Лялька в колисці • 27 октября 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
а пішоходи, котрі лізуть всупереч ПДР по принципу ’роздайся, море, г**но пливе’, не задовбали?
Я не входжу в контингент таких людей)
Море Щастя• 27 октября 2024
Ответ дляПешитеБесАшипок
А мене задовбали велосепедисти/самокати та інші подібні, ввжають себе безсмертними, на пішохідний на швидкості їдуть, хоча мають переходити пішки, на дорозі також ведуть себе як козли дуже часто, час і для них права вигадати і отримувати, бо по дорозі з транспортом їдуть.
При чому я інколи дивлюсь на людей на самокатах і здається, що вони лише швидкість додавати можуть. Гальмувати-то не про них. Несуться по тротуару як навіжені.
Аноним_Русалка• 27 октября 2024
Ответ дляРостки жимолости
Не знаю. В Україні так точно
Ви одна з меншості
Ростки жимолости• 27 октября 2024
Ответ дляАноним_Русалка
Ви одна з меншості
Ну не знаю де ви всі ходите. По можливості намагаюсь переходити на світлофорі але якщо нема то ніколи це не було проблемою
Аноним_Русалка• 27 октября 2024
Ответ дляРостки жимолости
Світлофор ключове
Спробуйте на нерегульованих - відпишете :)
Любимка-анонимка• 27 октября 2024
Ответ дляdulenok
Особенно классно, когда ты останавливаешься...а человекО стоит на пешеходном в телефоне и не собирается никуда...ему так удобно
Або зустрічаються дві ’кумушки’ і давай триндіть.
Любимка-анонимка• 27 октября 2024
Ответ дляАноним_Русалка
Так , поваги до пішоходів небагато
А в пішоходів до водіїв?
Аноним_Русалка• 27 октября 2024
Ответ дляЛюбимка-анонимка
А в пішоходів до водіїв?
Яке їхало таке здибало
Але водій в силу того що в більш безпечній ситуації все ж частіше ігнорує пішоходів ніж пішохід тону + металу
Свекруховна• 27 октября 2024
Ответ дляЛялька в колисці
Водіїв
Автор, я водитель, всегда останавливаюсь. А вы где живёте? Город? Зависит от города, а в Киеве даже от района.
Любимка-анонимка• 27 октября 2024
Ответ дляДама-мадама
Если вы стоите на тротуаре, они и не должны останавливаться. Наступите на зебру, тогда остановятся
До мене нещодавно додовбалися поліцейські в невеликому містечку, що у них ’принято’, якщо пішохід наближається до переходу, то потрібно зупинитися подивитися, чи буде він переходити, а потім вже їхати
ничевока• 27 октября 2024
Ответ дляЛюбимка-анонимка
послать его, пусть правила читает
Срочнокпсихологу• 27 октября 2024
Ответ дляДама-мадама
Ага, типа прыгайте под машину. Не знаю, как у нас по правилам, а в германии перед переходом останавливаются, даже если на тротуаре нет пешехода
Любимка-анонимка• 27 октября 2024
Ответ дляничевока
послать его, пусть правила читает
Вони нас чоловіком майже 40 хв доставали, до чого тільки можна докулупувались, хоч якийсь штраф хотіли виписати.
Коли вже почали в чоловіка питати дозвіл на зброю, якої в наявності не було (був чехол для автомата в багажнику), він вже їх послав і пішов додому, щоб лишнього не сказати.
Погрожували, що зараз зателефонують тій жінці, що наближалася до переходу і вона на мене напише заяву. І що в них принято не сперечатися з поліцією, а признавати що не праві.
ничевока• 27 октября 2024
Ответ дляСрочнокпсихологу
Мы не в Германии. У нас пешеход имеет преимущество, только если находится на проезжей части, а не перед ней
Шотуткоїться?• 27 октября 2024
Ответ дляАноним_Русалка
Так , поваги до пішоходів небагато
Ну пішоходи теж косячать
Ростки жимолости• 27 октября 2024
Ответ дляАноним_Русалка
Світлофор ключове
Та я і пишу що якщо нема то по зебрі йду....всі зупиняються... Чи ви маєте на увазі якщо немає зебри? То я там не йду ніколи ...
Срочнокпсихологу• 27 октября 2024
Ответ дляничевока
Ну, поэтому у нас на переходах и сбивают людей
ничевока• 27 октября 2024
Ответ дляСрочнокпсихологу
причина сбития чаще другая 1. неадекватность водителя 2. не учитывают плохой обзор из-за другого авто 3. плохая видимость при неосвещенных переходах. 4. выбегающие пешеходы (не говоря о самокатах и велосипедах)
Повелитель бітка• 27 октября 2024
Ответ дляЛялька в колисці
Водіїв
Так ви якось пркажіть, зо збираєтесь йти. А то їдеш, стоїть людина біля переходу, в телефон втикає. Чого я буду зупинятись?
Ответ дляПовелитель бітка
Можна побібікати щоб людина відволіклась
В кого тако було• 27 октября 2024
Ответ дляЛялька в колисці
Нізя, правилами визначено, в яких випадках можна бібікать, і привертання уваги пішоходів там немає
Срочнокпсихологу• 27 октября 2024
Ответ дляничевока
Причина сбития одна- это то, что автомобиль не останавливается перед переходом, ничего больше
Повелитель бітка• 27 октября 2024
Ответ дляЛялька в колисці
Ні, бібікати не можна в таких випадках згідно пдр.
Повелитель бітка• 27 октября 2024
Ответ дляСрочнокпсихологу
Ні, причина не одна. Пішоходи вибігають на зебру, виїжджають на велосипедах, в темний час доби не носять світловідбиваючі елементи на одязі. Згідно пдд пішоход повинен впевнитись в тому, що він може безпечно перейти дорогу. Не завжди причина в водіях. Часто про.лема в тому, що пішоходи не знають пдд.