Герцогиня• 27 октября 2024

Зрозуміла, як працює всесвіт!

Давно до цього йшла. І нарешті пазл склався.
Це як матриця, яка є в твоїй голові. Всесвіт такий, яким ти його створюєш. Тобто, якісь глобальні події не залежать від тебе. Від тебе залежить лише те, як ти ставитимешся до них і що від притягуватимеш.
От візьмем війну. Хтось третій рік живе в страхові, горі і т.д. І війна для них така і є. А хтось не відноситься до неї так, а живе своїм життям: радіє, заробляє, святкує. І в його всесвіті війна десь там, не в нього.
Або ще приклад. Ти робиш якісь погані вчинки. І наслідки цього будуть або не будуть, в залежності від того, як ти сам до цього вчинку ставишся. Думає шо зроьив зло і чекаєш відплати - вона прийде. Думаєш, шо все ок - буде ок.
JENYABEST• 27 октября 2024
Ответ дляПьяная вишня
Крамольна думка автора багатьом не підходить. і це зрозуміло.
Бо багатьом, дуже багатьом зараз важко. А прийняти думку автора це означає прийняти, що все погано, тому що винна сама людина. Не дивлячись на те, що тримається з останніх сил - вона все одно щось не дотягує, не достатньо старається, не достатньо хоче, щоб все було добре

Давайте я цю думку іншими словами поясню. Ви знаходитесь в бурі. навколо гроза, дощ, вітер, піднімається смерч, який все затягує. Отут стоп і поверніться в іншу сторону. Відверніться від смерча, подивіться навкруги, де бачите світло, сонце. І йдіть в тому напрямку.
Смерч - це страх, горе, біль і сльози
Сонце - це надія, радість і полегшення.
Шукайте радість, йдіть за сонцем. Змушуйте себе йти за сонцем, радіти, дивитись комедії і бачити надію в завтрашнім дні
Ага это легко сказать, а сделать ? Нет

Куда ж без меня• 27 октября 2024
Ответ дляЛісАпетная
Как постигните дзен - дайте знать))
Еще не время 😂
автор Герцогиня • 27 октября 2024
Ответ дляМатраскин Брат
Думаем, шо срач сам себя не разведет...
І до чого хоч тут срач???
Ладно, ще в воєнних темах таке писати. А тут чиста філософія, що вам не так
автор Герцогиня • 27 октября 2024
Ответ дляПуки-куки
На последней конференции психологов как раз об этом говорили: все определяет не ситуация, а отношения человека к ситуации. Я согласна на 100%, ты сам определяешь мир, в котором ты живёшь)
А що за конференція, можна десь подивитись?
автор Герцогиня • 27 октября 2024
Ответ дляНа_оба_рот
Т е все кто погиб на войне, под завалами, девочка эта 15и летняя последняя от дрона в Киеве - якось не так вілносилися до війни, чи шо?
А ті хто краде гроші і в монако тусить - ті правильні?😁
Оце бляха логіка і розуміння прочитаного. Точніше, повне їх відсутність))
автор Герцогиня • 27 октября 2024
Ответ дляЧавонадо
Удалено администрацией...
Ні, буде воно у вас. Ті, хто таке комусь бажає, ніколи самі не уникають цього. Вони інтуітивно бажають цього саме собі, і таке ж притягують. Я ж вам не бажала такого, правда?
автор Герцогиня • 27 октября 2024
Ответ дляЛісАпетная
Даже писать не хочется.
То есть по логике автора - Харьков, Суммы итд ’захотели’ войну и она у них полным ходом. А западная ’не хочет’ и Буковель зажигает по полной.
Автор, надеюсь Вам лет 15.
Всесвіт Вы ещё не познали, выдыхайте.
Та вивчіть вже назви міст України, якщо вже беретесь щось умнічать на форумі. Стидоба
Не худа ні разу• 27 октября 2024
Ответ дляПьяная вишня

Смерч - це страх, горе, біль і сльози
Сонце - це надія, радість і полегшення.
ну взагалі не так. Я не зовсім розділяю думку автора, принаймі так, як вона її озвучила.
Але мені здається основний сенс не в тому, хто ВИНЕН, а як можна змінити життя на краще, яким би важким воно зараз не було.
І якщо все, що з вами відбувається, сприймати як несправедливу долю, зовнішні обставини, карму якусь іншу, випадковість і тд, то тоді тільки змиритись і доживати як виходить в стражаданнях?

А якщо сприйняти думку автора, то ми маємо змогу все змінити, яким би зараз безнадійним все не здавалось.
ЛісАпетная• 27 октября 2024
Ответ дляГерцогиня
А Всесвіт вчить ображати людей? Чи самостверджуватись за рахунок когось на форумі?
Ви навіть не здатні Всесвіт написати з великої літери)) грамотєйка наша.

автор Герцогиня • 27 октября 2024
Ответ дляНа_оба_рот
Меня именно после начала войны так стали бесить подобные высказывания и цитатки «философские», про карму и прочее, украинцы как-то не так себя вели, что заслужили такое? Нуну. Мозгу страшно осознавать, что ты беззащитен и любое дерьмо может с тобой произойти, поэтому он выдумывает себе какие-то гарантии, и пока все это дерьмо не с тобой происходит, можно думать, что раком болеют те кто обижался, дети больные рождаются - значит род виноват, кармы и прочее. Жизнь - просто куча всякой фигни, которая происходит. Это не отменяет того, что можно по разному относится и находить повод для радости даже в самой жопе, но обвинять жертв, что они еще и сами притянули себе такое горе, это кем нужно быть?!
Йопрст, оце ви такі висновки зробили з написано???
ЛісАпетная• 27 октября 2024
Ответ дляГерцогиня
Ви десь обісралися починаючи зі старпоста, а люди які Вам вказують де саме ще і винні))) хотіли поумнічать, а не вийшло.
автор Герцогиня • 27 октября 2024
Ответ дляМЧСница
На меня, например, свалилась болезнь. У меня опускаются руки, я уже и забываю, что такое жить без боли..Как я могу к этому относиться? Я не могу полноценно жить, а проживаю дни. Сесть и подумать для чего мне это? Я и дневники благодарности писали и разбиралась, что я могла сделать не так и прощения просила.. Как вот в такой ситуации?
Хвороби завжди йдуть від ’хворої’ енергії людини. Це давно доказано. Спочатку треба лікувати душу.
автор Герцогиня • 27 октября 2024
Ответ дляЛісАпетная
До чого тут самоствердження? Яким боком? Просто достали вже, нещасні 4 букви не можете вивчити.
автор Герцогиня • 27 октября 2024
Ответ дляЛісАпетная
Ем, у вас якось зовсім все перекособочено сприймається. Ну шож, буває і так.
ЛісАпетная• 27 октября 2024
Ответ дляГерцогиня
За собою слідкуйте. Будете за кожним слідкувати - зійдете з розуму.
автор Герцогиня • 27 октября 2024
Ответ дляЛісАпетная
Мені на всіх пофіг, і на вас тим більше. Просто вивчіть, що у нас СУМИ. І я кожного буду носом в це тикати, от така моя життєва позиція. Як ви це сприймете чи не сприймете - мені насрати, бо то вже ваша справа.
Пьяная вишня• 27 октября 2024
Ответ дляНе худа ні разу

а що саме не так?
автор Герцогиня • 27 октября 2024
Ответ дляНе худа ні разу

А ми хіба не маємо такої змоги?
Пьяная вишня• 27 октября 2024
Ответ дляJENYABEST
Ага это легко сказать, а сделать ? Нет
І сказати важко, щоб це зрозуміли, повірили і прийняли. І зробити важко
Але ж у вас є вибір - робити щось чи не робити

Пуки-куки• 27 октября 2024
Ответ дляКолупалочка
А можно вопрос. А если любишь и хочешь быть с человеком и мечтаешь об, визуализируешь. А этот человек не хочет быть с тобой, то тогда как?
Это разные вещи. Вы визуализируете свою картинку против желания другого человека. Визуализируйте своё счастье, оно не должно зависеть от других людей, а должно быть в Вас.
Не худа ні разу• 27 октября 2024
Ответ дляПьяная вишня
а що саме не так?
ось ви писали: прийняти думку автора це означає прийняти, що все погано, тому що винна сама людина.

Мені здається в пості автора не було про те, хто в чому винен. Це ж не про лінійне мислення.
Пьяная вишня• 27 октября 2024
Ответ дляНе худа ні разу

я ж не говорю, що в пості було про звинувачення
Але реакція людей на цей текст захисна. тому схоже, що люди так і сприйняли це
Пуки-куки• 27 октября 2024
Ответ дляМЧСница
Ну Вы очень по адресу))) У меня неизлечимое заболевание. Я не сразу его приняла, мне было больно и обидно, обида на жизнь даже перевешивала. Но я просто приняла. Я не скажу, что я могу быть благодарна болезни, она очень осложняет мне жизнь. Но она есть, это факт, она будет - это тоже факт. Просто надо ее принять. Все другие, я такая. У кого-то нет руки, у кого-то нет ноги, кто-то с другими проблемами, а у меня - вот такая херня. И всё 🙌 это сложный путь, даже не могу сказать, что конкретно мне помогло, скорее терапия в целом, работа над принятием именно. И мы начали с болезнью прекрасно уживаться. И как-то когда я это приняла, я перестала из-за этого внутри переживать, стало легче. Я просто живу себе и наслаждаюсь жизнью, потому что в моем случае точно неизвестно, когда она станет хуже или закончится. Значит надо ловить момент сейчас. А боль, когда к ней привыкаешь, уходит на второй план. Это наверно звучит неправдоподобно и жутко, но когда тебе каждый день плохо и ты научился от этого абстрагироваться, то уже не обращаешь внимания. Плохо и плохо, работа и дела по графику)
Пуки-куки• 27 октября 2024
Ответ дляJENYABEST
Видимо когда вы шли, то реально приходили к чему то хорошему и это срабытывает, повторюсь, когда пофиг и на мужа и на работу тогда, что с ними не случись, все ок иду дальше к лучшей жизни.
Так если ты жив, то это уже хорошо🙌 к разным результатам я приходила, но чуда, как в сериалах показывают - типа, вжух, и все прекрасно, не было. Но я могу сравнить сейчас и например, 10 лет назад. То можно сказать прекрасно всё стало, по сравнению с тем, что было. Поэтому я радуюсь тому, что есть и в этом ищу свое счастье. Опять будет жопа, ну буду выбираться, что делать?) выберусь рано или поздно)
Пуки-куки• 27 октября 2024
Ответ дляГерцогиня
Не помню название🙈 это со мной поделились информацией и она мне очень откликнулась и заставила задуматься
автор Герцогиня • 27 октября 2024
Ответ дляПьяная вишня
Реакція людей на цьому форумі чомусь завжди така. Не читати, не вдумуватись, а відразу захищатись, нападаючи.
Не худа ні разу• 27 октября 2024
Ответ дляПьяная вишня
можливо, але це каже про те, що люди не готові подивитись на те, що відбувається під іншим кутом.
Тому що я кщо сприйняти цю ідею, то вже буде складно просто плити за течією, а доведеться робити якісь потуги, щоб ’змінити матрицю’ чи щось типу такого.

Ну це приблизно як в темах про схуднення розповідають про гормони, стрес і інше, що не дозволяє схуднути. Безумовно це також впливає, але для більшості людей з надмірною вагою, все ж можливе схуднення, але це потребує значних зусиль. Кажу як людина, яка худне на 7 кг останні 11 років))
Звісно є рідкі випадки, коли дійсно якісь суттєві метаболічні порушення не дають схуднути.
Lelichka305• 27 октября 2024
Ответ дляЛісАпетная
Даже писать не хочется.
Автор, надеюсь Вам лет 15.
Всесвіт Вы ещё не познали, выдыхайте.
Суми з однією М, хоч це і суті не міняє
Пьяная вишня• 27 октября 2024
Ответ дляНе худа ні разу

це каже про те, що прийнявши думку, що все залежить від нас, людина відчула свою вину. от і все.
плисти за течією можна і далі. виправдовуючись хоча б ’в мене немає сил на зміни’
Не худа ні разу• 27 октября 2024
Ответ дляПьяная вишня
це вже ваше сприйняття.
Прийняти думку, що все залежить від мене особисто в мене викликає надію, а не провину. Навіть якщо прийняти, що мої страждання через мене саму, так причому тут провина? Значить в той момент мені чогось там не вистачило, сталось те, що сталось. Це не про те, що я цього хотіла, а про те, що не змогла цьому зашкодити, тому що на той момент не знала/не вміла і тд.