Неначасі• 27 октября 2024
Розрив хрестоподібної звʼязки колінного суглоба в сина 4 роки назад
Дівчата, 4 роки назад син на тхеквондо викинув ногу вгору і страшний біль, мрт, розрив хрестоподібної звʼязки колінного суглоба. Хоча тоді по першому мрт ставили надрив звʼязки, яка тримає колінну чашечку. Ми возили і в обласну в Полтаві, потім в ортопедичний інститут в Харкові. Сказали, дайте час, звʼязка повинна зарубцюватися і якось прирости. Протягом часу їздили і в санаторії, проходили і фізпроцедури на коліно, і звичайно різні мазі, як Мазь доктора тайсона, і на узі спостерігали за коліном, бо періодично ниє, і чашечка як ніби ходить. Знову зробили минулий тиждень МРТ, поставили діагноз розрив хрестоподібної звʼязки колінного суглоба і ще щось із меніском. Знайшли вже лікаря, який практикує з дорослими, і він сказав, щоб зробили операцію, «пришили» суглоб, коли сину буде 17 років, а зараз йому 15р. Тобто, коли вже організм перестане рости. А зараз просто берегти коліно. Скільки вже читала інформації, все бачу про дорослих, а не підлітків. Хто може стикався з такою ситуацією, щоб ви порадили чи що вам допомогло. Вислухаю всі коментарі.
Неначасі
• 27 октября 2024
Ответ дляАстоновитесь!
нужно еще раз в Харьков в Сетенко - там уже по ситуации
Сетенко це прізвище чи приватна клініка?
Астоновитесь!• 27 октября 2024
Ответ дляНеначасі
вот сюда - звоните с утра с 8 и приезжайте