ДелайКак_Я• Изменено 08 декабря 2025
ПДВ хочуть впровадити в кого дохід більше 1 млн в рік
Але це чистий дохід чи все що зайшло на карту фоп?
Бо якщо за товар - то там же націнка моя 20% , я продаю- далі купую інший
То в мене більший оборот ніж 1 млн бо я ж продаю товари. Але ж не забираю всі 100% а лише 20%
А тепер як буде пдв то мені треба ціну піднімати ще на 20% щоб покрити той пдв?
Я фоп 3 група 5% Єп зараз
То тоді треба буде платити 5%, 20%, єсв, військовий збір?
Я фоп 3 група 5% Єп зараз
Щепотка_совести• 08 декабря 2025
Вони ще самі не розуміють що робити. Чи не робити.
ПДВ - це перспектива не раніше 2027 року. Ще сотню разів перепишуть з різними варіантами.
Мексиканочка• 08 декабря 2025
Ответ дляЛасунка
Ні, у вас буде податковий кредит за купівлю товарів
Ничего у нее не будет, если там нет идеально оформленных документов на расходы и достаточно дохода, чтобы содержать бухгалтера.
Ласунка• 08 декабря 2025
Ответ дляМексиканочка
Бухгалтера все одно доведеться брати, бо треба буде реєструвати податкові та здавати декларацію . А кредит буде , якщо купує офіційно у платників ПДВ
Сплюшка• 08 декабря 2025
Не дергайтесь раньше времени - еще даже законопроекта нет , обсуждать нечего .
Мовчу, але хочу• 08 декабря 2025
Це поки розмови, але диму без вогню не буває. 20% на всі кошти що зайдуть на рахунок. Але ви і купувати будете з ПДВ, то це можна буде відняти. Але я не уявляю ФОП і ПДВ, адміністрування дуже важке, це і пн, і декларація по ПДВ. Потрібно весь повноцінний облік з документами.
Мексиканочка• 08 декабря 2025
Ответ дляЛасунка
Про це я и кажу. Велика кількість бізнесів просто закриється.
РокерША• 08 декабря 2025
Ответ дляМексиканочка
Фопи на єдиному податку не рахують витрати взагалі, витрати нікого не цікавлять.
Мексиканочка• 08 декабря 2025
Ответ дляРокерША
Вы бы хоть заголовок темы прочитали, прежде чем бросаться комментировать.
РокерША• 08 декабря 2025
Ответ дляМексиканочка
Який цінний, а головне абсолютно безглуздий, коментар)
Мексиканочка• 08 декабря 2025
Ответ дляРокерША
Помиляєтесь. Ваш коментар абсолютно безглуздий, але не має жодної цінності.