Нервогенератор• 28 октября 2024

Благаю допоможіть, хто знає, що робити в такій ситуації ТЦК викрали чоловіка

Вчора спілкувалися останній раз ввечері, він був у лікарні, де йому надавали допомогою, після того, як представники ТЦК забризкали його балончиком. З ним були і ТЦК і поліція. Я чула, що він казав, що вони йому погрожують фізичною розправою. Вони його заламали і відвезли в невідомому напрямку. Що мені робити? Куди звертатися? Я написала заяву про зникнення людини. На місце виїхав наш знайомий, але каже, що ніде його немає. По найближчих відділках ТЦК він не числиться.
Болтушка Му• 28 октября 2024
Ответ дляДомовенок Кузя
Т е и ВСУ по вашему зелебобы))
А вы представитель ЗСУ? Вот прям с нуля пишите c позиции? Я говорю, то что говорю. Ни про какие ЗСУ я не писала
автор Нервогенератор • 28 октября 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
Ну знаете…… с вчерашнего утра стоял в закрытой машине и никто у нему не поехал на помощь? Ни Вы, ни родственники, ни друзья? И полиция там ничего не смогла сделать??? Что за бред?
Та поліція, що була, вони всі ща одно. Ці що приїздили, одна відповідь Ви в розшуку. А чому як і коли ніхто не хотів розбиратися.
Невгамовна сила• 28 октября 2024
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Типа если поставить Порошенко или Тимошенко то будет все иначе...бред
Кого б не поставили - буде ’Іначе’
Це елементарно
JENYABEST• 28 октября 2024
Ответ дляФрекенБок
в ЗСУ платять більше
Странно, что желающие закончились
Домовенок Кузя• 28 октября 2024
Ответ дляСплюшка
А меня не удивляет, у нас в Харькове и не такой беспредел творится
И кто ваш Харьков должен защищать? Если так разлбраться
Болтушка Му• 28 октября 2024
Ответ дляФрекенБок
в ЗСУ платять більше
Смотрите дальше марафон
Бува і таке• 28 октября 2024
Ответ дляГарнюнька
Я медик в госпіталі
Удалено администрацией...
автор Нервогенератор • 28 октября 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
Не всі можуть зірватися і поїхати у вихідний день. Адвокат говорив по телефону, шо робити. Та й думали, що відпустять. Вже сьогодні, як ситуація почала накалятися, виїхали. Але ж так швидко не доїдеш. Знайомий не встиг на півгодини
Болтушка Му• 28 октября 2024
Ответ дляДомовенок Кузя
Военные. Не насильно мобилизированные. Тцк, силовики, проф военные, которых около 800 тыс.в стране
ФрекенБок• 28 октября 2024
Ответ дляБолтушка Му
Смотрите дальше марафон
а що не так? 100000 грн і 200000 рублів, це однакові гроші?
Гарнюнька• 28 октября 2024
Ответ дляФрекенБок
в ЗСУ платять більше
Ви впевнені?)))
Домовенок Кузя• 28 октября 2024
Ответ дляНервогенератор
Только когда речь шла половину полиции на фронт отправить, здесь возмущался, кто будет порядок поддерживать. Теперь оказывается полиция заодно.
Реально прикольно наблюдать, как массы меняют свое настроение)
Сплюшка• 28 октября 2024
Ответ дляДомовенок Кузя
Так пристают не только к харьковчанам а вот к таким как муж автора( не здешним это во первых). А во вторых люди уже разуверилось и всеравно какой Вова будет
Невгамовна сила• 28 октября 2024
Ответ дляФрекенБок
Ви знаєте як і кому платять 100 000 тисяч?.
Добродійка• 28 октября 2024
Ответ дляНервогенератор
Все ускладнюється тим, що це сталося зовсім в іншій області, а я в Києві. Не можу поїхати, так як зі мною діти.
Тогда вы ничего не сможете сделать лично. Возьмите онлайн консультацию юриста
Добродійка• 28 октября 2024
Ответ дляШмоточницаца
Дада, вот Вы например, почему до сих пор в теплой кроватке, а не в окопах?
Потому что муж служит
ФрекенБок• 28 октября 2024
Ответ дляГарнюнька
Ви впевнені?)))
а звідки у вас впевненість, що це не так?
Ноу коммент• 28 октября 2024
Ответ дляСинди Кроуфорд
а вы почему не в окопе? или с дивана трындеть интереснее?
Конечно, мало вам моего сына, еще я должна с лежачей 83 -летней матерью пойти воевать пока ваши мужья дома сидят
Невгамовна сила• 28 октября 2024
Ответ дляГарнюнька
Ви впевнені?)))
Ну так же кажуть. Чого ж вони не впевнені
Просто звязда• 28 октября 2024
Ответ для13чудоСВЕТА
Тут важливо зрозуміти.
Є три фронти. Росія, наша армія, і наша влада.
І от Росія і влада воліють проти армії.
Як ви думаєте, які шанси у нас перемогти?
Внутрішній ворог завжди пише росія з великої букви, завжди розділяє владу і збройні сили, і завжди маскується у текстах писаних державною мовою
ЭмчЭндЭм• 28 октября 2024
Ответ дляНервогенератор
А что адвокат советовал?
ФрекенБок• 28 октября 2024
Ответ дляНевгамовна сила
ну розкажіть, ви ж краще обізнані
Стрекоза любви• 28 октября 2024
Ответ для13чудоСВЕТА
Боялись того що от в нас є документ, оформлений згідно законодавства. А хтось може одним рухом руки його знищити і сказати - а не було його ніколи.
Це ви про військовий квиток, правильно я розумію?
Непогодка• 28 октября 2024
Ответ дляФрекенБок
ну так а хто ви? шпарите по методичці, причому рівненько
А ви хто?
Гарнюнька• 28 октября 2024
Ответ дляНевгамовна сила
Марафон каже))).
Добродійка• 28 октября 2024
Ответ дляБлакитна устриця
Удалено администрацией...
Был бы другой царь вы также сказали бы. Потому что не в этом причина
Сплюшка• 28 октября 2024
А ещё кто не верит, рвут брони у кого не подтянулось в приложении
Невгамовна сила• 28 октября 2024
Ответ дляФрекенБок
Ви цікава 🙄 чесне слово.
Ви думаєте, що тут жодної людини немає у кого рідні на війні? І ніхто не знає скільки вони отримують?
Непогодка• 28 октября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
А що вам тоді боятися, якщо документи ок? Подзвонять, так, якщо поїхати доведеться, витрачений час, неприємно ж звичайно. Але ж не заберуть.
Стібетесь шановна
Сплюшка• 28 октября 2024
Ответ дляБолтушка Му
Да да, Харьков ментовский город. Людей выехали много так что мы не нуждаемся в таком количестве прокуроров и ментов