Нервогенератор• 28 октября 2024
Благаю допоможіть, хто знає, що робити в такій ситуації ТЦК викрали чоловіка
Вчора спілкувалися останній раз ввечері, він був у лікарні, де йому надавали допомогою, після того, як представники ТЦК забризкали його балончиком. З ним були і ТЦК і поліція. Я чула, що він казав, що вони йому погрожують фізичною розправою. Вони його заламали і відвезли в невідомому напрямку. Що мені робити? Куди звертатися? Я написала заяву про зникнення людини. На місце виїхав наш знайомий, але каже, що ніде його немає. По найближчих відділках ТЦК він не числиться.
Ответ дляСтрекоза любви
У автора реально немає ніяких шансів людину звідти забрати. Кажу вам як людина, в корпорації якої намагалися повернути іншу людину через Міністра. Серйозно. І не вийшло.
Я хочу підтримати автора і пишу їй, що в учебці з нього ніхто знущатися не буде.
Єдиний її шанс шукати норм підрозділ, звʼязки і штабну посаду.
Ви, звичайно, можете іронізувати, але я вважаю, що якщо історія правдива, то це реально поради, а не просто як тут більшість пише «погана влада» «погані ТЦК». Так, погані, але ж це не порада для людини в такому становищі. Тому ваша іронія виглядає для мене дивною.
Для меня вы удивительно выглядите со своими высказываниями , вы реально думаете, что люди боятся что над ними будут издеваться в учебке ?
Стрекоза любви• 29 октября 2024
Ответ дляJENYABEST
Удивляйтесь дальше
Ответ дляKrupinkaSs
Это не феномен,это психологическая манипуляция с помощью пропаганды,целые институты работают.
С 2014 года делят страну на запад и восток,делят с помощью языкового вопроса,с помощью религии и политики,ухилянт не ухилянт,скоро будет воевал не воевал ,а народ рад стараться.
Marisha1715• 30 октября 2024
Ответ дляoksi377
Всім кому цікаво, вже вийшов на зв´язок, їде в воєнну частину
Много сейчас СЗЧ, у меня много знакомых тоже, подумайте над этим вариантом.
Ответ дляMarisha1715
Кто реально не мотивирован - сзч из учебки лучший вариант...
А в случае автора еще и заявление о похищении и пытках написать. Основание для отсрочки/брони у ее мужа есть, т.ч. бояться нечего
алергирина• 31 октября 2024
Ответ дляoksi377
Брони нету, он был в процессе бронирования
В якій він області опинився?
Ответ дляoksi377
Думаю для возбуждения уголовного дела о похищении и пытках это не имеет значения.
Если бы все было добровольно вам не пришлось бы писать заявления о его пропаже...
Насколько мне известно сзч-шников уже особо и не трогают потом.
В любом случае нужен хороший адвокат.
Mirami_Kiev• 31 октября 2024
Знакомый самостоятельно пытался выбраться лесами в Румынию, буквально за 100 метров до свободы пограничники его словили, отправили «добровольцем» в учебку. В течении 2х дней он от туда сбежал. Говорит сбежать вцелом не сложно, т.к там полный бардак. После этого обновился в резерве, чтобы посмотреть на свой статус. Там ничего не значилось, ни розыска, ни вызова, как буд-то его не словили.
Не сдавайтесь, пусть пробует сбежать
алергирина• 02 ноября 2024
Ответ дляoksi377
Як справи? В якій області зараз чоловік? Які перспективи?