Аль де Барановна• 28 октября 2024
куртка zara
Хтось бачив вже ці куртки з хлопчачого розділу вживу, як по якості і теплоті, чи підійдуть на нашу зиму?
Весела бджілка• 28 октября 2024
Видела в реале
Мне не нравятся такие - огромно синтепоновая, короткая, в плечи жарко, спина мокрая будет, низ задувает и мерзнет, она именно зимняя плотно набитая, неповоротливая
Фенте Фря• 28 октября 2024
Ви в Україні? Замовте з сайту, там безкоштовне повернення в разі якщо не підійде
Чарочка діда• 28 октября 2024
У моего сына была такая,ему не нравилась,она теплая,да,но очень толстая и объемная
Чарочка діда• 28 октября 2024
Ответ дляВесела бджілка
Видела в реале
Полностью подтверждаю
Как борец сумо😅
Аль де Барановна
• 28 октября 2024
Ответ дляФенте Фря
В Україні, але ніколи не замовляла з сайту, а в магазині їх немає. Тобто доставка 150 грн, а повернення безкоштовно?
Фенте Фря• 28 октября 2024
Ответ дляАль де Барановна
В мене завжди замовлення на декілька тисяч, тому і доставка безкоштовна. А вам тільки курточка потрібна?