Тільки не про гроші• Изменено 28 октября 2024
Клопотенко заявив, що від нього жінки часто робили аборти!
На 6й хвилині десь розказує, що хоч і презиком користується, але...
Результат:
вже голосів:
29 (30.85%)
Фу, чмошник
22 (23.4%)
Якийсь він дуркуватий
18 (19.15%)
Мудак
16 (17.02%)
Мені пофіг на нього
4 (4.26%)
Бреше що предохраняється
2 (2.13%)
Буває...
2 (2.13%)
Секс без обязателств він такий
1 (1.06%)
Все одно він класний
0 (0%)
А що в нього за жести дивні??
0 (0%)
Ого! Я розчарована
0 (0%)
Інша відповідь
Зубачистка• 28 октября 2024
Ответ дляКнопус
З борщем це справді дуже круто і важливо. Мені набридало за кордоном постійно пояснювати , що борщ не є російським супом. Там серйозно так вважає багато людей, бо росіяни не гидували привласнювати собі чужі страви.
Ну об´єктивно, багато де жили, борщ сподобався сербам та іспаецям.
теплий жидкий салат я вже не пропоную , якщо не в Украіні.
Сама вумна тутички• 28 октября 2024
Ответ дляЛюблю пиво
Он мне не нравится, но удивляет, когда люди постоянно ему приписывают куча грехов
В видео он сказал, что в аборт сделали две женщины. Как из этой фразы можно было придумать заголовок, что Клопотенко заявил, что женщины часто делали от него аборты...🤷♀️
При тому це було їх рішення і він готовий відповідно підтримати будь-яке рішення жінки.
Абсолютно екологічна позиція, коли це просто секс і таке сталось зовсім не обов´язково ставати сім´єю, це ок в сучасному світі. І нормально чесно сказати, що ти не плануєш. В будь-якому випадку, вибір за жінкою і я підтримую його погляди.
Але бачу, більшість полінувалась послухати 2 хвилини, а коментарі відповідно до заголовку
Апрель Ивановна• 28 октября 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
А тех, что родили, он решил добить своим меню в школах
Тогда странно почему при нём детям нравилось еда в школе, а при теперешнему кейтерингу , дети не едят ничего. И даже сами учителя говорят что клопотенковское меню было намного вкуснее.