Місячне Сяйво• Изменено 28 октября 2024
Вы помните певца Скрябина?
Какая любимая песня? Лежу слушаю а пам’ятаєш…
Малая Налегке• 28 октября 2024
Ответ дляМаргарита и Мастер
Це ж група. Була
Гурт так і є
Виступають за кордоном , була на концерті
Шаманю второпях• 28 октября 2024
Больше нравились старые песни:
Птахи
Шось зимно
Той прикрий світ
Годинник
Птахи
Шось зимно
Той прикрий світ
Годинник
Все знаю від і до• 28 октября 2024
Так, було в ньому щось таке, за що його любили маже всі. Реально я вживу не знаю людини, якій би було все одно на його творчість і на нього. Поодинокі ’фу’ бачила лише тут. Коли я дізналася про його загибель я плакала декілька днів неначе втратила близьку людину. І досі від деяких пісень ридаю. І доречі така реакція не в мене одної, ми не так давно обговорювали це в колективі, що дійсно, Кузьма був унікальною людиною з величезною харизмою і талантом, тому його втрата була такою болісною для багатьох. І те що його досі пам´ятають, люблять і шанують це підтверджує.
Люблю порядок• 29 октября 2024
автор любил Кузьму, но не знает, что певец не был Скрябин), а это название группы?
Автор думает что это был поколение назад?
Автор больше не вернулась в тему?
И что это было?
Автор больше не вернулась в тему?
И что это было?
Люблю порядок• 29 октября 2024
Ответ дляВсе знаю від і до
согласна с вами, но простить ему политической недальновидности и увы продажности не смогла. И смотреть его интервью впоследствии было тяжело
Совбез• 29 октября 2024
Земляк, але творчість не подобалась.Грало на радіо- слухали звісно, не переключали.Старі фотографії 👍. На концерти не ходили. Брати Гадюкини - 💙.