ВерСаСе• 29 октября 2024
Возможно сделать фото на айди карту самостоятельно?
Кто так делал и как , расскажите
Тоскующая• 29 октября 2024
Вспомнила в тему, когда-то занималась загран паспортами на турфирме, еще когда фото вклеивали. Так мне семья для оформления с документами принесли свое фото общее семьей, вместо каждого стандартные для зп
ВЫВсеВрете• 29 октября 2024
Взагалі так. Але там є вимоги, ви повинні принести фото не з дому, а з фотостудії, де є офіційне штампування з оберненої сторони часу виготовлення фото, бо приймають фото не старіше 3 міс. Це з того, що памʼятаю. Тому більшість принесених фото забраковують.
ВерСаСе
• 29 октября 2024
Ответ дляВЫВсеВрете
Спасибо 🙏
Ворую вкусняшки• 29 октября 2024
Ответ дляВЫВсеВрете
Это когда такое было?
* одну фотокартку розміром 10 х 15 сантиметрів для внесення відцифрованого образу обличчя особи шляхом сканування із застосуванням засобів Єдиного державного демографічного реєстру - д̲л̲я̲ ̲о̲ф̲о̲р̲м̲л̲е̲н̲н̲я̲ ̲п̲а̲с̲п̲о̲р̲т̲а̲ ̲о̲с̲о̲б̲і̲,̲ ̲я̲к̲а̲ ̲н̲е̲ ̲м̲о̲ж̲е̲ ̲п̲е̲р̲е̲с̲у̲в̲а̲т̲и̲с̲я̲ ̲с̲а̲м̲о̲с̲т̲і̲й̲н̲о̲ ̲у̲ ̲з̲в̲’̲я̲з̲к̲у̲ ̲з̲ ̲т̲р̲и̲в̲а̲л̲и̲м̲ ̲р̲о̲з̲л̲а̲д̲о̲м̲ ̲з̲д̲о̲р̲о̲в̲’̲я̲,̲ ̲щ̲о̲ ̲п̲і̲д̲т̲в̲е̲р̲д̲ж̲у̲є̲т̲ь̲с̲я̲ ̲м̲е̲д̲и̲ч̲н̲и̲м̲ ̲в̲и̲с̲н̲о̲в̲к̲о̲м̲ ̲в̲і̲д̲п̲о̲в̲і̲д̲н̲о̲г̲о̲ ̲з̲а̲к̲л̲а̲д̲у̲ ̲о̲х̲о̲р̲о̲н̲и̲ ̲з̲д̲о̲р̲о̲в̲’̲я̲,̲ ̲о̲ф̲о̲р̲м̲л̲е̲н̲и̲м̲ ̲в̲ ̲у̲с̲т̲а̲н̲о̲в̲л̲е̲н̲о̲м̲у̲ ̲п̲о̲р̲я̲д̲к̲у̲,̲ ̲а̲б̲о̲ ̲о̲с̲о̲б̲і̲,̲ ̲я̲к̲а̲ ̲в̲і̲д̲б̲у̲в̲а̲є̲ ̲п̲о̲к̲а̲р̲а̲н̲н̲я̲ ̲в̲ ̲у̲с̲т̲а̲н̲о̲в̲а̲х̲ ̲в̲и̲к̲о̲н̲а̲н̲н̲я̲ ̲п̲о̲к̲а̲р̲а̲н̲ь̲ ̲а̲б̲о̲ ̲с̲т̲о̲с̲о̲в̲н̲о̲ ̲я̲к̲о̲ї̲ ̲о̲б̲р̲а̲н̲о̲ ̲з̲а̲п̲о̲б̲і̲ж̲н̲и̲й̲ ̲з̲а̲х̲і̲д̲ ̲у̲ ̲в̲и̲г̲л̲я̲д̲і̲ ̲т̲р̲и̲м̲а̲н̲н̲я̲ ̲п̲і̲д̲ ̲в̲а̲р̲т̲о̲ю̲,̲ ̲а̲б̲о̲ ̲я̲к̲а̲ ̲п̲е̲р̲е̲б̲у̲в̲а̲є̲ ̲н̲а̲ ̲т̲р̲и̲в̲а̲л̲о̲м̲у̲ ̲с̲т̲а̲ц̲і̲о̲н̲а̲р̲н̲о̲м̲у̲ ̲л̲і̲к̲у̲в̲а̲н̲н̲і̲ ̲в̲ ̲з̲а̲к̲л̲а̲д̲а̲х̲ ̲М̲О̲З̲ ̲з̲а̲к̲р̲и̲т̲о̲г̲о̲ ̲т̲и̲п̲у̲ ̲(̲в̲ ̲р̲а̲з̲і̲ ̲п̲о̲т̲р̲е̲б̲и̲)̲;̲