Не цілуюсь з бодуна• 30 октября 2024
Невдалий протокол еко
Із запланованих 4 яйцеклітин взяли тільки 1. Ну і до 5 дня вона не дожила. Амг низький.
Лікар пропонує пробувати ще.
Поділіться своїм досвідом еко з низьким амг.
Дякую
Лікар пропонує пробувати ще.
Дякую
Баба на горошині• 30 октября 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Ви можете, хтось не може. Ми ж про вибір.
Ви робили цей вибір - мати чи не мати дитину. Чи теж теоретик?
Если только одна цель-ребенок, тогда усыновить, если партнер против - развестись и идти к своей цели.
Оце фіфа• 30 октября 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Наче і так. Але ж в горі і радості. Чи не так?!
Це так все складно.
Доречі, доля так розпорядилась, що в її житті з´явився колишній, велике кохання юності.
Звичайно її тепер розривають сумніви. А може варто було б по чесному розійтись і будувать інше життя з іншою людиною.
Але і чоловіка шкода. В чому він винен. Він все для неї робить, вона живе як в казці. З забитого села дівчинка тепер проживає з видом на Палац Україну, має хорошу машину і тд. Подорожують скрізь ( він виїзний).
Каже, ну як я його залиоу з цією бідою
Це так все складно.
Каже, ну як я його залиоу з цією бідою
ох, поверьте, желающих на такого мужчину будет миллион) сколько ему лет?
Кубик Рубика• 30 октября 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Супер, классическая советчица! Не зная, ситуации, додумала в меру своих когнитивных искажений.
Реакция только на то, что Вы сами написали
Зачем что-то додумывать? Если Вы вполне определенно высказались)
Да_Я_ТакаЯ_• 30 октября 2024
Ответ дляОце фіфа
40 років. Пепша жінка доречі його і покинула з цієї причини.
Просто вона завагітніла від іншого і помахалв ручкою
КаРаКаТиЦа• 30 октября 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Мені не зручно ці нюенси ртзпитувать так детально, але він не просто в баночку кінчає і їх підсаджують. Йрму там ріжуть щоразу і дістають. Каже вона там вже все порізано і більше не будуть робити цю процедуру. І ще в нього тільки в 1 яйці вони були як я зрозуміла і їх критично мало хороших
Режут ткани яичка, и оттуда достают единичные сперматозоиды.
Это действительно уже крайняя ситуация.
Одні думки• 30 октября 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Створіть тему ’не можу завагітніти, чоловік збирається через це мене кинути’ , а потім другу ’чоловік - стерильний, хочу піти від нього’. Побачите, що я права
Я для себя уже давно поняла- не нужно жить в ущерб своим интересов. Нужно быть честным перед другим человеком, но и не ставить его интересы выше своих. Это никто не оценит.
Оце фіфа• 30 октября 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Сестрі 30, чоловіку 40
и что у него к этому возрасту не появилось детей, жены? что то поздно он женился
а кем сестра работает если не секрет?
дама_из_декрета• 30 октября 2024
У мене було повних 4 протоколи, три стимуляції власними яйцеклітинами, ембріонів виходило 6 - 8, до 5 дня візуально якісних залишалося 2. Але, потім чи без імплантації, чи завмерша вагітність. Четверта спроба - взяли донора, зразу вагітність, народилася здорова дитина. Ми дуже любимо доню, моє здоров´я - наче нічого негативного, часу пройшло достатньо. Я б вам радила брати донора.
Почемучечка• 30 октября 2024
Ответ дляАноним_
Так. Три довгих протоколи. Короткі мені не пропонували .
Просто мені дуже не повезло, після першого ж протоколу як полізло..... В 40 одразу після протоколу страшенний предклімакс, з жахливими приливами, безсонням....
Я вивчала цю тему, і багато хто писав (на самих різних форумах) що з наднизьким амг не слід робити довгий протокол. Якщо так подумати, то так і було: нащо те все заради того, що все одно була одна яйцеклітина! Ну по факту то взяли дві, але одна навіть по УЗД була ’така собі’, запліднилася лише одна....
КаРаКаТиЦа• 30 октября 2024
Ответ дляАноним_
Вы просто смирились. Не все способны жить в одиночестве
Смешно стало. Одиночество - это отсутствие детей???
Аноним_• 30 октября 2024
Ответ дляПочемучечка
Маєте дитинку?
Звезда в шоке• 30 октября 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Автор, хай все у вас вийде! Це важке випробування.
Моя сестра зарвз проходить, але там безпліддя по чоловічому фактору. 3 рази вже робили підсадку і не приживається плід.
У нього вже там пусто в яйцях. Сестра у відчаї.
І це дуже дуже садить жіноче здоров´я. Сестра вже схожа на скелет без життя в ньому, купа болячок, печінкові проби жахливі.
Плачу разом з нею
Невже так потрібно кровну дитину мати? Як я розумію, вона вже не молода, виснажить свое здоров´я ,з´явитися дитина, ще школяр, а мати вже й догляду потребує. Чоловік , в такій ситуації зільється, або буде на стороні розважатися. Чи варто воно того?
Аноним_• 30 октября 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Одиночество это когда живёшь один. Подруги соседки и коллеги это все не то
Кубик Рубика• 30 октября 2024
Ответ дляАноним_
Да покуда Вы знаете с кем она живёт
И у Вас неправильное определение слова одиночество)) В любом случае
100%• 30 октября 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Как хорошо, что в такой ситуации я выбрала себя и свое здоровье! А муж нашёл другую.
Детей у меня нет, как и у него. Но и здоровье в этом плане не растеряно - его и так с возрастом не прибавляется.
Жаль вашу сестру. Не нужны дети такой ценой.
я вас поддержу на своем реальном примере, у нас не было долго детей и когда ребенок родился после эко, муж ушел к другой...моя история про то,что не нужно себя гробить ради мужчины, ради того чтобы кого-то осчастливить, если ребенок-это должно быть только твое истинное желание, и те кто думает про много детей,как здесь писали,они должны и думать как их выростить ,что смогут им дать сами, если вдруг не будет поддержки мужа, потому что для ребенка вы должны стать полноценным и мамой и папой и еще справляться со своими мирскими делами. И если в твоем теле не будет здоровья, силы, первый этап-это еще нужно выносить ребенка, а последствии давать ему матер.блага, а если этого нет это плачевно будет и для тех кто рядом с такой ’больной’ женщиной, и для ребенка, и для мужа...’больная’женщина не сможет осчастливить окружающих, поэтому женщина всегда себя должна беречь, ставить себя на первое место и остановиться когда почувствует, что она уже сделала все, что смогла, в этом тоже ее будет и сила и разум.
КаРаКаТиЦа• 30 октября 2024
Ответ дляКубик Рубика
Я не обязана описывать все в деталях.
Обобщение - это тоже когнитивное искажение. У вас так обучен работать мозг.
Клептоманка• 30 октября 2024
Я писала тут раньше - Амг почти нулевой был. Взяли одну клетку в естественном цикле и заморозили. В следующем цикле забеременела сама😊 А так вообще была готова к донорским.
Да_Я_ТакаЯ_• 30 октября 2024
Ответ дляОце фіфа
а кем сестра работает если не секрет?
Ну, вони вже 10 років разом.
Працюють вони разом. Вона менеджером, він директором в цій же організації.
Це велика крмпанія. Там же працює і його колишня дружина і її новий чоловік, з яким вона на корпоративі перепихнулась і завагітніла. І я працювала до декрету і сестру на своє місце влаштувала, коли уходила. Бо туди важко чужим попасти, я ледь не одна тоді з вулиці була. Так вона там і зустріла чоловіка і лишилась. І я там зустріла чоловіка. Але вже не повернулась після декрету. Санта Барбара
Почемучечка• 30 октября 2024
Ответ дляАноним_
Маєте дитинку?
Так, маю. Першим також не могла довго завагітніти, вдалося зі стимуляцією. Потім другу вже ніяк. Зараз 46, я на ЗГТ, сина скоро відправлятимемо за кордоном на навчання
а я заведу собачку.......
Але все одно, десь там в глибині душі жалкую, що не пішла одразу на еко, а ще ’гралася’, поки вже їх (клітин) стало обмаль.
а я заведу собачку....... Але все одно, десь там в глибині душі жалкую, що не пішла одразу на еко, а ще ’гралася’, поки вже їх (клітин) стало обмаль.
100%• 30 октября 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Це так все складно.
Каже, ну як я його залиоу з цією бідою
Це так все складно.
Каже, ну як я його залиоу з цією бідою
нехай не переживає, такого чоловіка зразу підберуть, зараз багато ном.жінок, а от чоловіків таких як цей, це знахідка
Мішечок щастя• 30 октября 2024
Ответ дляАноним_
Так. Дитина це щастя. Не для всіх на жаль
Я народила у 26, з однієї сторони свідомо і планово, без суперзусиль( рік спроб самостійних). Але без емоційно. Я не те, щоб дуже хотіла, як сенс, хотів чоловік, і були вже створені умови( своя двокімнатна квартира). То я не відчула цих гормонів. А по ви , в 35 років як накрило мене, об´єктивно- вже проблеми по здоров´ю у мене, є проблеми у дитини, ранній дитячий вік був важким. І ми з чоловіком тверезо домовились, що ми батьки однієї дитини, що другу саме фізично і морально ми не тягнемо. А щось перемкнуло в моїй голові, і я думала про це десь півтора року серйозно. Потім відпустило. То я уявляю як накриває жінок, у яких немає дітей, а дуже хочеться.
Оце фіфа• 30 октября 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
тогда зачем он жизнь девушке портил, зная что стерильный?((
у него прекрасный вариант найти себе девушку с уже взрослым ребенком и жить свою лучшую жизнь.
Аноним_• 30 октября 2024
Ответ дляКубик Рубика
Да покуда Вы знаете с кем она живёт
А с кем же может жить? Детей нет родители не вечные муж кстати тоже явление временное. А кот. Точно
Да_Я_ТакаЯ_• 30 октября 2024
Ответ для100%
Да, він дуже хороший має характер, розумний, інтелектуальний. Гарно заробляє.Йому б з дитиною вже якусь дівчину полюбити і було б ідеально.
100%• 30 октября 2024
Ответ дляАноним_
одиночество-это просто условность, есть куча даже здесь тем, когда человек живет с мужем, детьми и чувствует одиночество
Кубик Рубика• 30 октября 2024
Ответ дляАноним_
Три кота!)
Может, человек в новых счастливых отношениях, может и одна прекрасно живёт свою жизнь
А наличие детей не есть гарантом отсутствия одиночества
КаРаКаТиЦа• 30 октября 2024
Ответ для100%
Спасибо вам за вашу историю, хоть и грустную.
Я именно это и хотела донести: нельзя жертвовать собой бесконечно ни ради мужа, ни ради детей.
Пусть все у вас сложится наилучшим образом ❤️❤️❤️
Оце фіфа• 30 октября 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Это действительно уже крайняя ситуация.
а почему из баночки со спермой нельзя??
Удачная• 30 октября 2024
Ответ дляБаба на горошині
у нас є дитина і якщо дуже захотіти була б і друга, але я не хотіла, хоча лікарі казали, що ми це легко можемо зробити, але я хотіла усиновити дитину, зараз багато дітей без батьків залишилось, проте чоловік подавав документи і на останньому кроці зупинився, сказав, що він не зможе чужу дитину виховувати ніколи, не може і все, для нього це неприпустимо, він не знаєте яка ця дитина може вирости, які в неї гени, батьки і тд. і тут я просто заржала, от чесно на цьому моменті мені стало смішно))) закінчилось все тим, що ми розлучились і свою дитину він покинув від слова зовсім і повний мороз від неї, ніби не існувало і тепер я його питаю хто твою дитину усиновить, а йому пофіг... Тому три рази подумайте чи треба вам ті діти, якщо бог не дає, то це не просто так.
Одні думки• 30 октября 2024
Ответ дляОце фіфа
Тоже такого не понимаю, разве он не понимает, что она молодая, вся жизнь впереди, ещё успеет и мужчину встретить и детей родить...Он как будто чувство вины в ней взращивает.