Не цілуюсь з бодуна• 30 октября 2024
Невдалий протокол еко
Із запланованих 4 яйцеклітин взяли тільки 1. Ну і до 5 дня вона не дожила. Амг низький.
Лікар пропонує пробувати ще.
Поділіться своїм досвідом еко з низьким амг.
Дякую
Лікар пропонує пробувати ще.
Дякую
Аноним_1857• 30 октября 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Как хорошо, что в такой ситуации я выбрала себя и свое здоровье! А муж нашёл другую.
Детей у меня нет, как и у него. Но и здоровье в этом плане не растеряно - его и так с возрастом не прибавляется.
Жаль вашу сестру. Не нужны дети такой ценой.
Вы абсолютно правы. Не всё что мы хотим в жизни, дано нам достичь. И что, не жить? Есть же какое-то понятие адекватного восприятия происходящего, а не дайте мне что я хочу - и всё.
Тут уже несколько сообщений про донорские яйцеклетки, ну это же генетический чужие дети. Сделали насильственное размножение бизнесом и полностью нивелируют понятие кровного родства и самоидентификации человека.
КаРаКаТиЦа• 30 октября 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Люди сходяться і розлучаються незалежно від наявності дітей.
Звісно, якщо жінка вдається до ЕКЗ тільки тому , що чоловік хоче дитину, чи вона дитиною думати назавжди утримати чоловіка, то це дурня. Будь-яка вагітність має бути свідомим бажанням саме жінки мати дитину.
Я же и пишу, что это выбор. Ради мужа или для себя, в той истории не указано.
Женщина выбирает положить здоровье ради рождения ребёнка. Наперёд она не смотрит, бьётся, как муха в стекло.
Одні думки• 30 октября 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Та мабуть що і в ній є проблеми. Але якби природнім шляхом закріпився ембріон, то йому було б більше шансів жити.
Лікарі кажуть так.
Чоловік хороший, але вже теж у відчай впадає. Все мають, достаток хороший. Каже їй, щоб кидала його і будувала своє життя.
Там в нього вже останній раз взяли матеріал, кажуть більше це не можливо зробити. Я нюансів детальних не знаю. Тримаємо кулачки на останню спробу. Боьвід анонімного донора він не згодний, на всиновлення теж. Вважаю це все егоїстично, але всіх можна зрозуміти в цій ситуації
Лікарі кажуть так.
Сколько лет сестре и ее мужу?
Да_Я_ТакаЯ_• 30 октября 2024
Ответ дляКумедна
Чого так мучитись чоловіка поміняла тай вирішили проблему без шкоди здоров´ю.
Наче і так. Але ж в горі і радості. Чи не так?!
Це так все складно.
Доречі, доля так розпорядилась, що в її житті з´явився колишній, велике кохання юності.
Звичайно її тепер розривають сумніви. А може варто було б по чесному розійтись і будувать інше життя з іншою людиною.
Але і чоловіка шкода. В чому він винен. Він все для неї робить, вона живе як в казці. З забитого села дівчинка тепер проживає з видом на Палац Україну, має хорошу машину і тд. Подорожують скрізь ( він виїзний).
Каже, ну як я його залиоу з цією бідою
Це так все складно.
Каже, ну як я його залиоу з цією бідою
Мішечок щастя• 30 октября 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Автор, хай все у вас вийде! Це важке випробування.
Моя сестра зарвз проходить, але там безпліддя по чоловічому фактору. 3 рази вже робили підсадку і не приживається плід.
У нього вже там пусто в яйцях. Сестра у відчаї.
І це дуже дуже садить жіноче здоров´я. Сестра вже схожа на скелет без життя в ньому, купа болячок, печінкові проби жахливі.
Плачу разом з нею
Якщо то ціль всього життя, то є ще сурогатні матері. Не добре залишитись без здоров´я, і народити. І в дитини можуть бути проблеми, і в матері. Власний досвід. Я просто знаю жінку,яка тричі вже була сурогатною мамою. Це реально.
Да_Я_ТакаЯ_• 30 октября 2024
Ответ дляОдні думки
Сколько лет сестре и ее мужу?
Сестрі 30, чоловіку 40
КаРаКаТиЦа• 30 октября 2024
Ответ дляАноним_1857
Я давным-давно считаю, что ЭКО - это способ достижения результата любой ценой.
Ну, люди готовы её платить, не думая о последствиях для здоровья.
Безусловно, есть ситуации, когда можно легко помочь, когда получается с первого-второго протокола.
Життє Бентежне• 30 октября 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Саме вибір.
Жінки багато чого з собою роблять шкідливого заради краси - від збільшення губ, грудей, підтяжок, уколів до гормональних препаратів для схуднення (оземпік) і для відтермінування клімаксу. І це заради краси = щоб подобатись чоловікам
Так що ´´гормони´´ (ЕКЗ) заради нового життя - непоганий вибір.
Одні думки• 30 октября 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Це так все складно.
Каже, ну як я його залиоу з цією бідою
Це так все складно.
Каже, ну як я його залиоу з цією бідою
Пусть сестра не выдумывает и строит свою жизнь сама, ей всего 30 лет, зачем гробить своё здоровье??? Никто этого не оценит! . Муж ’интересный’ и донора не хочет и усыновить не хочет. Пусть она не ломает себе жизнь
Одні думки• 30 октября 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Сестрі 30, чоловіку 40
Оно ей надо такое в 30 лет??
Життє Бентежне• 30 октября 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
А лікування від раку? Люди теж готові на будь-що заради досягнення мети
Летюча помилка• 30 октября 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Вот вы правильные вопросы задаёте.
Мне, например, не понятно, как может любящий мужчина позволять своей женщине издеваться над организмом.
Хтось і вагітність вважає знущанням)))
Мішечок щастя• 30 октября 2024
Ответ дляАноним_
Чоловіки не часто погоджуються на донорський матеріал. З жінками простіше . Вони заради дитини і на донорський ембріон згодні
Бідних жінок гонить і мучає інстинкт гнізда.
Мальчун-задирун• 30 октября 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Лікарі кажуть так.
Сперматозоїди то не яйцеклітини. Їх немає останніх. Вони виробляються. І якщо вони були хоча б невеликій кількості, то і надалі скоріше за все будуть.
КаРаКаТиЦа• 30 октября 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Саме вибір.
Умные, любящие себя женщины не делают того, что вы описываете. А бережно относятся к тому, что легко можно потерять - красоту, здоровье, качество жизни.
И ’гормоны’, как вы пишете, это ещё не весь вред, который может быть.
Життє Бентежне• 30 октября 2024
Ответ дляОдні думки
Така класична порадниця: якщо чоловік кидає жінку, бо вона не може завагітніти - то він негідник. А якщо з тієї ж причина жінка знаходить собі нового , то вона - молодець
Почемучечка• 30 октября 2024
Ответ дляАноним_
У мене з 3ї спроби...купа грошей і сліз але маю синочка
З низьким амг? По довгому протоколу?
Кумедна• 30 октября 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Це взагалі безглузде порівняння. Без дітей можна жити, а з раком ні.
КаРаКаТиЦа• 30 октября 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Вы сравниваете не сравнимые вещи - угроза жизни и состояние, которое не требует вмешательства.
Життє Бентежне• 30 октября 2024
Ответ дляКумедна
Ви можете, хтось не може. Ми ж про вибір.
Ви робили цей вибір - мати чи не мати дитину. Чи теж теоретик?
Аноним_• 30 октября 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Вы просто смирились. Не все способны жить в одиночестве
Кубик Рубика• 30 октября 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Конечно. Это же выбор.
Я к тому, что эта женщина идёт к цели любой ценой. Но не факт, что дойдёт. А муж может просто в один момент слинять, как было у меня.
Так не Вы выбрали своё здоровье, а ’муж слинял’
Классическая советчица
Аноним_• 30 октября 2024
Ответ дляМішечок щастя
Так. Дитина це щастя. Не для всіх на жаль
Одні думки• 30 октября 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Я лично не считаю, что когда мужчина бросает женщину в такой ситуации, то он предатель. И не считаю это ’ бросанием’. Люди сходятся/ расходятся, так бывает. Предатель это если на стороне гуляет.
Аноним_• 30 октября 2024
Ответ дляПочемучечка
З низьким амг? По довгому протоколу?
Так. Три довгих протоколи. Короткі мені не пропонували .
КаРаКаТиЦа• 30 октября 2024
Ответ дляЛетюча помилка
Хтось і вагітність вважає знущанням)))
Здоровая беременность - естественный процесс.
Да_Я_ТакаЯ_• 30 октября 2024
Ответ дляМальчун-задирун
Мені не зручно ці нюенси ртзпитувать так детально, але він не просто в баночку кінчає і їх підсаджують. Йрму там ріжуть щоразу і дістають. Каже вона там вже все порізано і більше не будуть робити цю процедуру. І ще в нього тільки в 1 яйці вони були як я зрозуміла і їх критично мало хороших
Носки на подтяжках• 30 октября 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Плачу разом з нею
Вибачте, але якщо є кошти, може сур маму запропонуєте? Наші друзі ще 14 років тому так зробили, доречі, жінка гінеколог, вирішили , що це найкращий варіант. Зараз син , нормальна дитина.
Життє Бентежне• 30 октября 2024
Ответ дляОдні думки
Створіть тему ’не можу завагітніти, чоловік збирається через це мене кинути’ , а потім другу ’чоловік - стерильний, хочу піти від нього’. Побачите, що я права
КаРаКаТиЦа• 30 октября 2024
Ответ дляКубик Рубика
Классическая советчица
Супер, классическая советчица! Не зная, ситуации, додумала в меру своих когнитивных искажений.