ЛолитаНеРазлита• 30 октября 2024
Ответ дляПані з калабані
Харьок так:)
Добре вам, я між Позняки осокорки живу, немає ще, холодно ((
Аноним ФЕЯ• 30 октября 2024
Ответ дляДодекаэдр
Ні, не має, але в квартирі не холодно, можна потерпіти.
можно но зачем
нам на прошлой неделе дали, слава богу, в квартире комфортно, не жарко и не холодно...
ради чего терпеть
Королева краси• 30 октября 2024
Мені жарко стає від однієї думки про ціни на опалення в цьому сезоні.
Додекаэдр• 30 октября 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
можно но зачем
ради чего терпеть
В усьому шукаю’+’, менше платити будемо, ми і так платимо багато за електрику, тому я і рада, що того опалення ще не має. І навіть якби я дуже хотіла опалення це ж не від мене залежить коли воно з´явиться.
Аноним ФЕЯ• 30 октября 2024
Ответ дляДодекаэдр
да и не от меня, это все понятно... просто часто звучит фраза лучше потерпеть
Тоска в носках• 30 октября 2024
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
увімкнули, Троєщина.
У нас пока нет - Троя...
волосатое стекло• 30 октября 2024
Печерск, слава богу пока нет
Мне оно ближайшую неделю однозначно не нужно
Аноним ФЕЯ• 30 октября 2024
Ответ дляКоролева краси
а что поменялось в сравнении с прошлым?
вроде так же должно быть - нет?
Королева краси• 30 октября 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
а что поменялось в сравнении с прошлым?
вроде так же должно быть - нет?
На знаю. В нашому будинку взагалі опалення дороге - біля 2,5 тис. за місяць. Зараз щось мутять з лічильником, не факт, що стане менше.
Аноним ФЕЯ• 30 октября 2024
Ответ дляКоролева краси
это какая квадратура?
КондуктЕр тролейбуса• 30 октября 2024
Ответ дляТоска в носках
У нас пока нет - Троя...
тільки сьогодні увімкнули, тому думаю протягом найближчих днів всіх підключать
Бурундучиха• 30 октября 2024
теперь каждый день по 10 тем об этом )))))))
пока без отопления и +20 в квартире.
и нам с 16-го этажа не доходит тепло по стоякам. так что пофиг, но выгоднее и без оплаты за отопление, ктр. не получаем.
Тоска в носках• 30 октября 2024
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Очень надеюсь, у нас холодина в квартире...((