Love_Love_Love_• 31 октября 2024

Як ви відноситеся до таких прибудов в багатоповерхівках?

Ваша думка як просто сторонньої людини і думка жильця будинку в якому є цяприбудова
jannjann77• 31 октября 2024
Гнидники.
В нашому місті такої х не бачила.
Nil admirari• 31 октября 2024
Интересно, безопасно ли установлено то сооружение на двух кирпичных основаниях.
В Киеве видела такие. Выглядит неэстетично. Иногда это как квартира, Иногда как пристройка к аптеке или пивной разливайке.
автор Love_Love_Love_ • 31 октября 2024
Ответ дляNil admirari
Ну в даному випадку там окремий вхід в квартиру
Nil admirari• 31 октября 2024
Автор, а вы что думаете?
Мария10• 31 октября 2024
Ужас
автор Love_Love_Love_ • 31 октября 2024
Ответ дляNil admirari
Автор, а вы что думаете?
Я знайшла це відео в фб, там 800+ коментарів більшість пише що хороший господар, все чисто акуратно, а кому не подобається того тисне жаба. А ще уявляю як впала ціна квартири на другому поверсі
В мене в знайомих так сусіди на першому поверсі прибудували, тепер до них в квартиру можна залізти навіть дитині + на дашку вічно купа сміття, серуть і ходять голуби, тарабанить дощ по металу
serebro16-72be• 31 октября 2024
Як відношусь? Вважаю що ті хто живе на першому вдало використали можливість
автор Love_Love_Love_ • 31 октября 2024
Ответ дляserebro16-72be
Ви вважаєте порушити норми , закони, стати хабарником це вдало використати можливість?
HupBaHa• 31 октября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
как не странно, это можно и законно оформить, был знакомый, они немного увеличили балкон, интересовалась, неужели это можно сделать, сказал да, т.е все зафиксировано в документах
автор Love_Love_Love_ • 31 октября 2024
Ответ дляHupBaHa
Можливо, коли менше квартир в будинку
HupBaHa• 31 октября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Можливо, коли менше квартир в будинку
там вообще 9жка
автор Love_Love_Love_ • 31 октября 2024
Ответ дляHupBaHa
там вообще 9жка
Тоді дуже дивно, не повірю що всі сусіди дали згоду
HupBaHa• 31 октября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
я без понятия, говорю как есть ... в самой квартире они за счет выдвижения балкона полностью перестроили ее, была однушка, стала 2шка по сути
EnotWhyNot• 31 октября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
жителям второго этажа несказанно повезло, теперь они могуть через окно выходить на крышу , выставить столики и пить кофеек с утра прямо на крыше. Летом загорать. Супер
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 31 октября 2024
Спокійно відношуся. Може в цих квартирах проживають багатодітні сім´ї чи три покоління...
автор Love_Love_Love_ • 31 октября 2024
Ответ дляНАТАЛІЯ.КИЇВ
І що їм заважає проживати в будинку приватному?
HupBaHa• 31 октября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
так цены как бы на дом раз в 5 больше
Леска• 31 октября 2024
Шо в Америці теж таке будуть?
Леска• 31 октября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Навіть бачила так гараж собі прибудовуюьб
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 31 октября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Не у всіх у родині є прокурори, голови МСЕК і чарівні палички. А якщо вони продадуть квартиру на першому поверсі, і там побудують пивний бар, це буде кращий варіант для сусідів?
автор Love_Love_Love_ • 31 октября 2024
Ответ дляHupBaHa
так цены как бы на дом раз в 5 больше
Так чому когось це має хвилювати?
HupBaHa• 31 октября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Так чому когось це має хвилювати?
могу сказать, по Киеву много таких пристроек, значит особо соседи не переживают
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 31 октября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Так чому когось це має хвилювати?
Та взагалі незрозуміло чому вас так хвилює якась прибудова, де ви не є сусідом, навіть в іншому місті, і в іншій країні
mila65• 31 октября 2024
Ответ дляfox with matches
Вони ще можуть також надбудувати вже э на що
oboeva• 31 октября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Вы первый раз увидели? Десятилетиями такое строят,второй может тоже себе квартиру расширить.
Павела• 31 октября 2024
Ответ дляserebro16-72be
А ті, хто над ними мусять страждати.
автор Love_Love_Love_ • 31 октября 2024
Ответ дляНАТАЛІЯ.КИЇВ
А при чому тут це все?
автор Love_Love_Love_ • 31 октября 2024
Ответ дляНАТАЛІЯ.КИЇВ
А мені не зрозуміло чому вас хвилює те що хвилює мене
Jifer• 31 октября 2024
Заздрю.
Peres Lal• 31 октября 2024
Жаль, что жителя Америки интересует только пристройки в квартирах, я надеялся с ней еще бунгало в Эквадоре и ярангу на Чукотке пообсуждать.