YaLalina• Изменено сегодня в 14:25

Бусифікація. Чи подавав хтось запит на перекомісію?

Якщо у людини не було з собою довідок про хворобу, а комісію пройшов за 15 хв - придатний.
Хто звертався до адвоката з цим? Чи реально щось зробити? Чим все закінчилося?
oboeva• сегодня в 14:29
Справки никого не интересуют

АдляВасЯникто• сегодня в 14:29
СЗЧ. По слухам сейчас в Украине около 800000 сзч. Их все больше.
автор YaLalina • сегодня в 14:29
Ответ дляoboeva
Справки никого не интересуют
Але багато хто подає адвокатські запити про не згоду з висновком ВЛК
Just a crow• сегодня в 14:31
Ничего не сделали, бестолку это всё
олена олена• 2 часа назад
Ответ дляYaLalina
У людини є інвалідність?
Just a crow• 2 часа назад
Ответ дляYaLalina
И длиться это очень долго, а результатов ноль, если нет чем финансировать, чтобы истина восторжествовала
kvitanka• 2 часа назад
Я адвокат. Оскаржити реально лише в тому випадку, якщо людину відпустили після ВЛК і вона не була направлена у військову частину (наприклад, якщо видали мобілізаційне розпорядження на іншу дату і є запас часу). В іншому випадку навіть якщо подати скаргу, приходить відповідь про те що ВЛК при обласному/ Київському міському ТЦК не має повноважень розгдядати скарги стосовно військовослужбовців і потрібно подавати рапорт на ім´я командира.
oboeva• 2 часа назад
Ответ дляYaLalina
И ві денег отсіпьте, у вас же они лишние
автор YaLalina • 2 часа назад
Ответ дляkvitanka
А якщо подавати рапорт на ім´я командира? Людина - колишній учасник АТО, убд, має контузії і інші проблеми

kvitanka• 2 часа назад
Ответ дляYaLalina
Запит - це інше (з його допомогою можна витребувати копії певних документів, інформацію про стан розгляду і т.д). Імовірно, Ви мали на увазі подачу скарг на постанови ВЛК адвокатами від імені клієнтів.
автор YaLalina • 2 часа назад
Ответ дляkvitanka
Так, я просто не знаю як правильно
kvitanka• 2 часа назад
Ответ дляYaLalina
Так, це можливо. Рапорт про погіршення стану здоров´я з описом скарг, діагнозів і проханням направити на ВЛК.
автор YaLalina • 2 часа назад
Ответ дляkvitanka
Адвокати всі кажуть,що це можливо, але реально це дієво? А якщо ВЛК знову визнає придатним, а не обмеженопридатним?
oboeva• 2 часа назад
Ответ дляYaLalina
Его списали?
автор YaLalina • 2 часа назад
Ответ дляoboeva
Его списали?
Ні, звісно. Якби був списаний - його б відпустили
олена олена• 2 часа назад
Ответ дляYaLalina
А як він звільнився? І чому не мав інвалідності, якщо поганий стан здоровʼя? Як жив ці роки - без документів , відстрочки і тд?
Мед довідки зараз надавати - це без толку.
автор YaLalina • 2 часа назад
Ответ дляолена олена
Демобілізація була. Інвалідність не дали.
Грижі, протрузії після носіння бронежилету, випадіння всіх зубів, приглухуватість, контузії , головні болі і по психіатрії теж не дуже.
олена олена• 2 часа назад
Ответ дляYaLalina
Коли була демобілізація?
автор YaLalina • 2 часа назад
Ответ дляолена олена
Коли була демобілізація?
В 2016

олена олена• 2 часа назад
Ответ дляYaLalina
В 2016
З початку війни з 2022 як жив, в розшуку?
Чому ніяк не оформлював все нормально? Що у нього в резерві?
автор YaLalina • 2 часа назад
Ответ дляолена олена
Як він міг все оформити, якщо туди тільки покажись і загребуть всеодно
олена олена• 2 часа назад
Ответ дляYaLalina
Куди -туди? Інвалідність не тцк дає
автор YaLalina • 2 часа назад
Ответ дляолена олена
Куди -туди? Інвалідність не тцк дає
Інвалідність ніхто не дає при такому
олена олена• 2 часа назад
Ответ дляYaLalina
Інвалідність ніхто не дає при такому
Він в розшуку був з 2022? Броні не мав за цей час? Вільно ходив по вулиці? На що розраховував??
автор YaLalina • 2 часа назад
Ответ дляолена олена
Це не потрібні питання
олена олена• 2 часа назад
Ответ дляYaLalina
Інвалідність ніхто не дає при такому
То що вам дасть повторне влк?
автор YaLalina • 2 часа назад
Ответ дляолена олена
То що вам дасть повторне влк?
Обмеженопридатного
KaterionOK• 2 часа назад
Ответ дляYaLalina
Адвокатський запит тут нічого не вирішить (я сама адвокат, військовими справами не займаюсь). Можна подавати заяву про оскарження висновку ВЛК, якщо для того є підстави. Але Зазвичай виявляється, що мобілізований протягом останніх 5-ти років особливо до лікарів не звертався і у нього немає підстав для оскарження
Якщо ж у військовослужбовця є певні захворювання, то можна пробувати звільнятися за станом здоровʼя
Вам потрібно звернутися на консультацію до адвоката, який працює з медиками/ееспертами, які б могли оцінити медичні документи і дати рекомендацію, які ще потрібно зробити аналізи, дослідження стану здоровʼя
олена олена• 2 часа назад
Ответ дляYaLalina
Це не потрібні питання
Ці питання нормальні.
Якщо ви самі знаєте, що по його діагнозах інвалідність не світить, то ніякі оскарження нічого не дадуть
автор YaLalina • 2 часа назад
Ответ дляолена олена
Ці питання нормальні.
Не інвалідність. А обмеженопридатним і кудись служити де немає фізичного навантаження сильного