Я б такое не носила, но продаю• Изменено 31 октября 2024
Якісні, недорогі пальто
Промоніторила малесенький ТРЦ, знайшла супер бомьезні пальто. Якість/ціна на висоті. Манго - 7 тисяч кемел чудове, Массімо - більше 10 тисяч теж гарні, Зара - є відверте сміття, як зі стекловати, є більш-менш, але похмурі, Резервед найбільше порадував - кемел - 4-5 тисяч, просто шикарне, сіре, рожеве, думаю, що на сайті ще більше варіантів. Ну і, звісно, читайте склад, шерсті має бути мін 50%, а краще 70-80.
Сподіваюсь, що інформація пригодиться!!!
Я б такое не носила, но продаю
• 31 октября 2024
Ответ дляМию вікна у мороз
Хоч би фото доклали. Так інформація ні про що…
Частина, ще багато варіантів є, але читайте склад, ще й на сайті знижка 15% якась зараз.
Я б такое не носила, но продаю
• 31 октября 2024
Ответ дляМексиканочка
Из всех плюс минус по качеству будет массимо
Маю манго пару пальто і резервед, з гарним складом, якість відмінна. Массімо теж хороші, але вдвічі дорожчі.
Я б такое не носила, но продаю
• 31 октября 2024
Ответ дляЧупокабра
Удалено администрацией...
Чупокабра• 31 октября 2024
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Удалено администрацией...
Я б такое не носила, но продаю
• 31 октября 2024
Ответ дляЧупокабра
Удалено администрацией...
Чупокабра• 31 октября 2024
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Удалено администрацией...
Расскажите про ваше
Я б такое не носила, но продаю
• 31 октября 2024
Ответ дляЧупокабра
Расскажите про ваше
В мене чудово!!! Ви назву теми не читали, чи прочитавши сподівалися побачити люксові пальто за 100-200 євро? Чи то у вас нервове?
Чупокабра• 31 октября 2024
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Люкс за 200€?🤣
Вы от бессилия на личности переходите?
Я б такое не носила, но продаю
• 31 октября 2024
Ответ дляЧупокабра
Люкс за 200€?🤣
Вы от бессилия на личности переходите?
Ооо, ви ще раз підтвердили мої здогадки ))). Нічого-нічого, все добре, не напружуйтеся!
Я б такое не носила, но продаю
• 31 октября 2024
Я б такое не носила, но продаю
• 31 октября 2024
Ответ дляГарнюнька
Вони недорогі, бо там вовни скільки?
50-70. Є 30 і менше, ті не варто брати.
Гарнюнька• 31 октября 2024
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
50-70. Є 30 і менше, ті не варто брати.
Дякую
Я б такое не носила, но продаю
• 31 октября 2024
Ответ дляГарнюнька
Вони недорогі, бо там вовни скільки?
Треба читати склад кожної моделі, зустрічалися пару і 100%.
Гарнюнька• 31 октября 2024
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Хтось був написав тему про пальто з секонда, де 100% вовна.
Так її так захаїли тут, хто носить синтетичні зари і манги
Чупокабра• 31 октября 2024
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Носите масс-маркет, удачи!😆
Я б такое не носила, но продаю
• 31 октября 2024
Ответ дляГарнюнька
В зарі і манго є різні, є такі, що противно торкатися, але їх і візуально видно і на дотик відчувається, що пластик, а як вони в носці негарно виглядають, роблять власницю неохайною. Пальто - це така річ, яка буде вмгардеробі роками, тому краще брати гарні склади по своїх бюджетах, я до 2022 року відхопила на сейлі за 1 тис грн пальто,,воно мене вже третій рік ралує, актуальне, гарно виглядає, єдине - до сейла класні речі частіше всього розмітають.
Я б такое не носила, но продаю
• 31 октября 2024
Ответ дляЧупокабра
Носите масс-маркет, удачи!😆
У Вас дозволу ніхто і не питав. До чого це знову? Ви так і не зрозуміли нічого? Що з вами?
Чупокабра• 31 октября 2024
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Разрешаю!😆
Я б такое не носила, но продаю
• 31 октября 2024
Ответ дляРадикальная
Удалено администрацией...
Мию вікна у мороз• 31 октября 2024
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Дякую, є хороші моделі… але ж ціни… сказитись(((
Мию вікна у мороз• 31 октября 2024
Ответ дляГарнюнька
Я ношу пальто з секонда. Склад 80%-90% вовни і чудово себе почуваю. Маю доволі актуальні моделі, як на сьогоднння.
3@йk@• 31 октября 2024
Дівчата, ну реально, така хороша тема перетворилася на с…ч 😞
Ну я теж люблю преміум, але масс-маркета не цураюсь. Інколи трапляються дійсно непогані речі. Щодо пальто, то в Кос, Манго та Массімо Дутті вони бувають дуже непогані. Чесно пишу, що не люблю Зару та Резервд. Там завжди щось не так — або крій, або якість, або загальний вигляд. Але то може тільки мені не підходить.
Брюнетка в Мармеладе• 31 октября 2024
Ответ для3@йk@
Я взагалі не розумію, як це можна всі теми перетворювати в срач. Людина питається про одне, а їй про інше, в одній темі про одне, а їй помилки шукають в словах і пишуть, які слова вона написала неправильно...