Неновая почта• 31 октября 2024

Дівчата, де купити парфуми Tiziana Terenzi оригінал?

Де ви свої купували? На Jomashop оригінал? Подобається декілька ароматів і мене дивує різниця в ціні, на Джомашоп вони 200дол., а в Брокард 27 000 грн.
На_оба_рот• 31 октября 2024
Голубенькие?
Я не в теме• 31 октября 2024
Я бы покупала исключительно у официалов, если дешевле сильно - вы же сами все понимаете
Ашотакоя• 31 октября 2024
не дивуйтесь, це ж Брокард....замовляла багато парфумів з Jomashop, там оригінал і вдвічі дешевше. Всі тестери, які брала, приходили повні, може бути просто без кришечки. А по якості взагалі нарікань ніяких. Причому брала не тільки собі.
автор Неновая почта • 31 октября 2024
Ответ дляНа_оба_рот
Голубенькие?
Так, капець закохалась в них. Був відливант, подруга з свого флакону зробила, в неї точно оригінал. Вже двічі замовляла на Кремчику відливанти і абсолютно не те, швидко злітають, не стійкі і навіть сам аромат не такий яскравий. Схожий, але не то пальто. Хочу флакон, але щоб точно оригінал.
автор Неновая почта • 31 октября 2024
Ответ дляЯ не в теме
В Україні їх можна знайти? Цих офіціалів?
Я не в теме• 31 октября 2024
Ответ дляНеновая почта
Ароматека, ЦУМ
автор Неновая почта • 31 октября 2024
Ответ дляЯ не в теме
Ароматека, ЦУМ
Дякую.
Душа компанії• 31 октября 2024
Telea хочете?
автор Неновая почта • 31 октября 2024
Ответ дляДуша компанії
Telea хочете?
Так, їх
Барвіночка• 31 октября 2024
Ответ дляАшотакоя
Ви реально вірите в таку бездонну кількість тестерів ?