Совбез• 02 ноября 2024
Грибок під груддю. У когось був?
Дівчата, допоможіть порадою. В мене не дуже великі груди, чашка С. Ніколи під грудьми не пріла. Цього літа мене щось вкусило під грудьми, був як водяний прищик. Тепер там просто як мілкі-мілкі прищики, яких не видно, відчуваю пальцем. І дуже свербить. І таке саме на пупку. Сталося одночасно. Дерматологів тут нема. Купила судокрем і цинкову пасту, не допомогло. Чи може це бути грибок? Він свербить? Якщо я куплю мазь від грибка,а то не він, гірше не стане? Може в когось було подібне, якусь пораду почую. 14 буду у гінеколога, але ж навряд че він займається шкірою під грудьми. Да й свербіж заважає, щось би купити вже суттєве. Дякую
Радостина• 02 ноября 2024
Вам к дерматологу, и да этим летом прям напасть, под грудью натертости были
Реанимация• 02 ноября 2024
Я фукорцином вивела подібне, ні мазі, ні креми не допомагали, спробувала фукорцин, підсушило та пройшло. В мене бордовий, але знаю що є й прозорий, колись сину дерматолог призначала, коли в нього на голові був грибок й щоб червона голова не була. Він раніше до війни іздив часто на змагання, мабуть або в потязі десь, або де жили підхопив
ПодругаМужа• 02 ноября 2024
У меня такое летом бывает, не обследовалась, но помогает клотримазол, значит это грибок.
В жаркое время мажу 2-3 раза в неделю после мытья, на сухую кожу. Не ношу лифчики с синтетикой в этой области и с косточками. Если это соблюдать - все чисто.
Губи з філером• 02 ноября 2024
Ответ дляПодругаМужа
Я цього року відкрила для себе такі ліфи. Не тре, не жме, супер комфортні. А то вже якийсь невроз розвивався від тих кісточок.
Совбез
• 02 ноября 2024
Ответ дляЖенщинас
Протигрибкову мазь треба.
То ви купляли, які просто сушать
Якусь можете порадити? Чи любу?
Совбез
• 02 ноября 2024
Ответ дляБойова
Тут це де?
В глухому селі, Німеччина. Подруга ходила до одного. Дивився її з 2 метрів. Ще й чекати місяць
оксюморон• 02 ноября 2024
Ответ дляГуби з філером
На мої дойкі 6 розміру буде порнографія
Гола з конопель• 02 ноября 2024
Не чесалось, только визуально - разноцветный лишай.. Переезд в Одессу только все усугубил
Губи з філером• 02 ноября 2024
Ответ дляоксюморон
На мої дойкі 6 розміру буде порнографія
Якщо в Києві то є магазин де можна приміряти. Я спочатку там купила , потім знайшла їх дешевше на аліку, в мене 4р
Совбез
• 02 ноября 2024
Ответ дляГуби з філером
Мене білизна не турбує. Не тре, не жме
Совбез
• 02 ноября 2024
Ответ дляГола з конопель
Я з Одеси. Ніколи проблем зі шкірою не було
ПодругаМужа• 02 ноября 2024
Ответ дляГуби з філером
Я на бонприкс такие покупаю хб. Синтетические не могу
Пищалка• 02 ноября 2024
Ответ дляСовбез
Мене білизна не турбує. Не тре, не жме
Если это грибок, то поменять белье придется. Мыть противогрибковым шампунем и мазать противогрибковой мазью. Только не бросать как только сыпь сойдёт. А курсом пройти
Совбез
• 02 ноября 2024
Ответ дляПищалка
Ви думаєте, грибок може бути на білизні? Я рідко ношу білизну, дома не надіваю. Покращень не побачила від її відсутності
Совбез
• 02 ноября 2024
Ответ дляРеанимация
Почитаю, чи є в Німеччині він чи аналоги
Губи з філером• 02 ноября 2024
Ответ дляПодругаМужа
Нормально великий розмір тримають? І чи є великий розмір?
Пэрисхилтонша• 02 ноября 2024
Ответ дляСовбез
Так йдіть до приватного
Їдьте в інше місто
Губи з філером• 02 ноября 2024
Ответ дляСовбез
Звісно і на одягу/білизні. Краще замінити дешеве, дороге-випрати, прасувати, антигрибковим обробити
Марафетчица• 02 ноября 2024
Ответ дляГуби з філером
О да, они обалденные
Я здесь писала про них.
ПодругаМужа• 02 ноября 2024
Ответ дляГуби з філером
Да, размеры до 110f. Они конечно не пушап, у меня грудь с-d, нормально держит, выглядит примерно как на фото у девушки выше красный.
Миссис Буркул• 02 ноября 2024
Ответ дляСовбез
Якусь можете порадити? Чи любу?
Тридерм, він мультикомпонентний.
Гага Газу• 02 ноября 2024
Ответ дляСовбез
Записуйтеся всерівно.Сама ви ради не дасте,Це може бути що хочеш.Шкірні захворювання важко виліковуються і дуже ширяться.
Совбез
• 02 ноября 2024
Ответ дляГага Газу
Може щось сімейний лікар порадить, буду у неї 7. Чи дасть направлення до нормального дерматолога. Бо той, в якого була подруга, жахливий
Альфред Шнитке• 02 ноября 2024
Такая пошесть в этом году у многих,мама живёт в Херсонск обл очень много женщин этим страдает,и на теле появилось мелкие прыщики,чешутся.
Беспилотники несут всякий метал ,там ещё есть какие то химические.заряды,которые загрязняют среду