Варена цибуля• Изменено 02 ноября 2024
Чи можливо відрізнити ендометріальну кісту від злоякісної на узд
Чи можливо відрізнити ендометріпльну кісту від злоякісної на узд ? Чи взагалі можливо поставити переддіагноз на онко по УЗД ?
Чучело-Мяучело• 02 ноября 2024
Сестру направляли на Верховинную дифференцировать предположительно эндометриодную кисту от злокачественной. Там посмотрели на УЗИ и сказали эндометриоидная киста, не их пациент.
Ms. Скромность• 02 ноября 2024
Знаю що рак грудей і нирок можуть з великою ймовірністю визначити.
У знайомих так було.
Думаю тут аналогічно
Але звичнойно відправлять потім на біопсію
У знайомих так було.
Думаю тут аналогічно
Варена цибуля
• 02 ноября 2024
Ответ дляКатря Харківська
Ні. Тільки гістологія.
Тоді який сенс робити УЗД кожного року ? І взагалі який сенс ?
Глаза_в_3_карата• 02 ноября 2024
Ні. УЗД замало. Колись був гормональний збій, фолікулярні кисти, киста жовтого тіла... Лікар сказав що по УЗД взагалі важко визначити яка киста. 1 подруга рік лікувала кисту, в результаті операція і аж тоді визначили що вона ендометроїдна. Ще в 1 виросла гігантська киста, операція, нова киста, знову операція, аж тоді відправили на гістологію, рак не підтвердився.
Видящие_помогите• 02 ноября 2024
В мами по УЗД була онкологія під питанням, після гістології визначили що все таки міома
Видящие_помогите• 02 ноября 2024
Ответ дляВарена цибуля
Як який? 100% визначити УЗД не можуть, але запідозрити запросто.
Глаза_в_3_карата• 02 ноября 2024
Ответ дляВарена цибуля
Визначити чи нема міоми, загальний стан яєчників, чи статева система відповідає фазі циклу