Гигиенишвили• 03 ноября 2024

Рятуйте мої руки!

Час від часу долоні рук стають дуже сухі, навіть зʼявляються тріщини.
Можливо треба здати аналіз на якісь вітаміни? Чи чим помазати, щоб помʼякшити їх?
Ля Рош зволожуючий не допомагає ((
автор Гигиенишвили • 04 ноября 2024
Ответ дляТектологиня 80lv
Плюсую к комментарию о проблемах с желчным пузырем.
Ещё у меня щитовидка такую же картину давала. Именно гинеколог обратила внимание на мои руки, и сама выписала направление на анализы и УЗИ щитовидки. Подтвердилось..
А які саме аналізи треба здати ?
Бо УЗД щитовидки і жовчного робили рік тому під час вагітності
Тектологиня 80lv• 05 ноября 2024
Ответ дляГигиенишвили
А які саме аналізи треба здати ?
Я же не врач, могу только по личному опыту советовать.. ТТГ, т4, т3, аттпо, аттг, липидограмма
По УЗИ проблему замечают, когда и без УЗИ всё ясно.