Прибираю щодня• 02 февраля в 11:18

На Карпати скільки дешево на 2+2 родину?

По грошах підкажіть бюджетно щоб
Куплю орехи• 02 февраля в 12:11
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Що таке курортний сезон?))) Є високий і низький
Та мені байдуже на високий і низький, у Карпатах цілий рік сезон, влітку на двох готель + харчування 5-7 тисяч і це дешево ще і без розваг( і не у 2026, а у 2025), а взимку з якого доброго дива їм три копійки з людей брати. І правильно.
hrystia• 02 февраля в 12:18
Є різні варіанти розміщення і, відповідно, різні ціни. Ось , наприклад, вартість проживання за добу зі сніданком на 4-ох і з VIP-проходом. Готель одразу біля підйомника.
Угадайс• 02 февраля в 12:25
Ответ длядамаБезСобачки
Вам жах, іншим нормально
Ми на Плай їздили минулого тижня 10000 на трьох
Вам сподобалося, жили по місцю чи десь поряд ? Проблем зі здоров´ям не було ? Бо пишуть, що не тільки на Буковелі той кишковий вірус гуляє, а кругом.
Угадайс• 02 февраля в 12:27
Ответ дляНуКаНаКа
Тільки людина якій гроші просто падають до рук може писати що 20 тис на добу то не дорого. А це або тцк або коміссія з інваоідності або ще якась коррупційна схема. І сидять умнічають
Та мабуть Туреччини 5* на одного в день таких цін не має з перельотом туди-сюди. Нє , ну якщо дуже захотіти, то можна знайти.
дамаБезСобачки• 02 февраля в 12:34
Ответ дляУгадайс
Сподобалося. Жили поряд. Ми часто їздимо на кілька днів,нам близько
ЭтаваНиМожетБыть• 02 февраля в 18:31
Ответ дляНуКаНаКа
А досиатньо це скільки?
Щоб не скиглити і обзивати всіх крадіями
НуКаНаКа• 02 февраля в 18:40
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
А ну понятно. Нет у вас денег на те горы. Чисто пантанулась и в кусты
ЭтаваНиМожетБыть• 02 февраля в 18:41
Ответ дляНуКаНаКа
Так то вам недостатньо. Не мені, жіночко
НуКаНаКа• 02 февраля в 18:55
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Тётя мой дозод 120 тыс в месяц минимум и у меня язык не повернётся сказать что 20 тыс в день Карпаты это недорого. Потому что эти деньги не с неба падают . И только те кто кричит - та фу копейки имеют незаконные дурные деньги которые не жалко спустить потому что муж наколядує
ЭтаваНиМожетБыть• 02 февраля в 19:10
Ответ дляНуКаНаКа
І що? З таким доходом звісно, що дорого. Розвивайтесь
Мядуза аля моргонер• 14 февраля в 17:01
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Ви з тих, для кого нормальні доходи бувають тільки у ТЦКшників і депутатів? У Вас дуже плоске мислення. Працюйте над цим.
В Україні так ,людина коли чесно заробляє гроші то відчуває їх ціну,бо був витрачений час на роботу
Мядуза аля моргонер• 14 февраля в 17:05
Ответ дляНуКаНаКа
Саме так ,чоловік десь бере гроші ,а задача жінки на форумі писати ,що все зовсім не дорого
Попа как у Кардашьян• 25 февраля в 10:27
Ответ длядамаБезСобачки
Вам жах, іншим нормально
Доброго дня, поділіться, будь ласка, досвідом
дамаБезСобачки• 25 февраля в 10:31
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Добрий день, що саме Вам цікавить?
Попа как у Кардашьян• 25 февраля в 10:35
Ответ длядамаБезСобачки
Добрий день, що саме Вам цікавить?
Як у Вас вийшло вкластись у такий бюджет?)) Де Ви жили? Які у Вас лайфхаки?
Я дивлюсь на пропозиції турів - там від 4 тисяч на кілька днів без обідів та оплати екскурсій
дамаБезСобачки• 25 февраля в 10:41
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Ми зі Львова. Зранку на Плай ввечері додому.
Їли в Карпатській Ружі