Прибираю щодня• сегодня в 11:18

На Карпати скільки дешево на 2+2 родину?

По грошах підкажіть бюджетно щоб
Куплю орехи• сегодня в 12:11
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Що таке курортний сезон?))) Є високий і низький
Та мені байдуже на високий і низький, у Карпатах цілий рік сезон, влітку на двох готель + харчування 5-7 тисяч і це дешево ще і без розваг( і не у 2026, а у 2025), а взимку з якого доброго дива їм три копійки з людей брати. І правильно.
hrystia• сегодня в 12:18
Є різні варіанти розміщення і, відповідно, різні ціни. Ось , наприклад, вартість проживання за добу зі сніданком на 4-ох і з VIP-проходом. Готель одразу біля підйомника.
Угадайс• сегодня в 12:25
Ответ длядамаБезСобачки
Вам жах, іншим нормально
Ми на Плай їздили минулого тижня 10000 на трьох
Вам сподобалося, жили по місцю чи десь поряд ? Проблем зі здоров´ям не було ? Бо пишуть, що не тільки на Буковелі той кишковий вірус гуляє, а кругом.
Угадайс• сегодня в 12:27
Ответ дляНуКаНаКа
Тільки людина якій гроші просто падають до рук може писати що 20 тис на добу то не дорого. А це або тцк або коміссія з інваоідності або ще якась коррупційна схема. І сидять умнічають
Та мабуть Туреччини 5* на одного в день таких цін не має з перельотом туди-сюди. Нє , ну якщо дуже захотіти, то можна знайти.
дамаБезСобачки• сегодня в 12:34
Ответ дляУгадайс
Сподобалося. Жили поряд. Ми часто їздимо на кілька днів,нам близько