Хто дивився її на ютубі? В неї поїхала криша? Щось городила про "СВО", який поганий західний світ, почала в своїх відео розказувати щоб всі несли їй гроші і консультації, тільки так спасетесь) При цьому чомусь живе в Латвії а не на росії)
Раніше бачила декілька відео по астрології, наче приємна жіночка спокійна була