4есотка• 04 ноября 2024

Допоможіть будь ласка, я можу увесь день нічого не їсти а потім на ніч

У мене такий нюанс,я можу увесь день нічого не їсти а потім на ніч їсти як не в себе (но їсти на свою добову норму,їсти те,що не їла за день),як від цього позбавитися?Як почати їсти як всі ,зранку ,обід, вечеря?Моя вага 38-39 кг зріст 170-172,прошу вас допомогти,я лікуюсь у психіатра,але він не прописує раціони.
автор 4есотка • 04 ноября 2024
У мене фобія що я від голоду не засну я не знаю що робити

useruseruser• 04 ноября 2024
На думку Совєтчиць ви струнка і ідеальна )))))))))))
Крошка Енот• 04 ноября 2024
Продолжайте лечиться чтоб не тролить
Омлетик• 04 ноября 2024
Дуже рекомендую звернутися паралельно до лікаря-дієтолога. Я зверталася з дочкою з іншої причини, вона гастроентеролог за освітою, але багато уваги приділяла профілактиці рхп, коли прописувала дієту. Думаю, всі лікарі-дієтологи в цьому розбираються.
So_so• 04 ноября 2024
Вам нужно ложиться в больницу
Крошка Енот• 04 ноября 2024
Ответ для4есотка
А фобии что от голода не можете работать и вставать с кровати нет? Странно ..
автор 4есотка • 04 ноября 2024
Ответ дляОмлетик
Просто проблема мене жоден дієтолог не хоче брати

Тушьмушьнюшь• 04 ноября 2024
покажите пожалуйста ваше фото, без лица конечно
Крошка Енот• 04 ноября 2024
Ответ дляТушьмушьнюшь
Ага . На фоне советчицы
Омлетик• 04 ноября 2024
Ответ для4есотка
Дієтолог-лікар, я маю на увазі, а не дієтолог без мед.освіти
автор 4есотка • 04 ноября 2024
Ответ дляОмлетик
Ні-ні мене навіть вузько-профільний дієтолог в приватній клініці не хоче брати (
Дрібка щастя• 04 ноября 2024
Ответ для4есотка
Чому? Що каже?
Працівниця року• 04 ноября 2024
В чем проблема, если все равно съедаете норму?
Не все усваивается?

Вес свой правильно указали?
автор 4есотка • 04 ноября 2024
Ответ дляДрібка щастя
Чому? Що каже?
Що він з моєю ситуацією не допоможе(він зі мною дуже довго розмовляв)
-Ань-• 04 ноября 2024
Ответ для4есотка
Cтаньте самі собі дієтологом. Лікарів послухайте хоча б на Ютубі. Сумісність продуктів.
Дрібка щастя• 04 ноября 2024
Ответ для4есотка
Тоді, може, Вам спочатку до психолога?
So_so• 04 ноября 2024
Ответ для4есотка
Всё правильно, это задача психиатра в стационаре
автор 4есотка • 04 ноября 2024
Ответ дляДрібка щастя
Тоді, може, Вам спочатку до психолога?
Лікуюсь вже продовж місяця,все стоїть,нічого не допомагає
Дрібка щастя• 04 ноября 2024
Ответ для4есотка
Тоді допоможіть сама собі. Зранку встаньте і розпочніть нове життя: від сьогодні я снідаю, обідаю і вечеряю. Для Вашого зросту вага дійсно мала, дуже. Я при зрості 156 важила 40-42 і то виглядала занадто худою.

фрау Гітта• 04 ноября 2024
Ответ для4есотка
Так а вдень чого не їсте?
Зоряний Шлях• 04 ноября 2024
Ответ для4есотка
У Вас анорексія, моя мама зріст 155, вага 38, кожа й кості, як скелет, з Вашим зростом і вагою дуже дивно як Ви взагалі ходите.
Якщо Ви пишете правду, то у Вас крайня ступінь виснаження. Срочно до лікарів, це вже питання життя і смерті . Родичі є у Вас?
автор 4есотка • 04 ноября 2024
Ответ дляЗоряний Шлях
Так,якось ходжу,лікуюсь у лікарів,родичі є, дуже за мене хвилюються.
автор 4есотка • 04 ноября 2024
Ответ дляфрау Гітта
Так а вдень чого не їсте?
Не знаю (Боюсь,ну вот не можу:(((
фрау Гітта• 04 ноября 2024
Ответ для4есотка
Не знаю (Боюсь,ну вот не можу:(((
Чого боїтесь? Що призначив психіатр? З психологом працюєте? Є гарні саме по цьому
автор 4есотка • 04 ноября 2024
Ответ дляфрау Гітта
Психіатр призначив нейролептіки
фрау Гітта• 04 ноября 2024
Ответ для4есотка
Психіатр призначив нейролептіки
А психолог що каже?
Зоряний Шлях• 04 ноября 2024
Ответ для4есотка
Мені здається Вам потрібно не вечірню порцію зменшувати, а крім цього щось їсти на сніданок і обід. Може щось легеньке, але калорійне. Тушені овочі зі сметаною, або ту ж кашу молочну. Вам би трохи набрати ваги, хоч кілограм п´ять, а вже тоді зменшувати вечірню порцію.