Украиночка• 04 ноября 2024
На губах алергія? Дуже сухі і чешуться
Губи прямо печуть. Ланолін, Vaseline і т.д. допомагають тільки на короткий час, коли на губах. І чешеться сильно по контуру губ
Украиночка
• 04 ноября 2024
Ответ длянеДоПриличий
Щетина как у поросенка
Забула поголитися перед фото
Украиночка
• 04 ноября 2024
Ответ дляМасяня Я
Ищите помаду для атопиков
Навіть не знала, що така є
Украиночка
• 04 ноября 2024
Ответ дляВумна вутка
та видно шо мужик на фото, только со сделанными губами)
Ви вирішили мене добити?
Масяня Я• 04 ноября 2024
Ответ дляУкраиночка
Навіть не знала, що така є
Есть
Точно у биодерма ,у Eucerin тоже
Дерматолог сыну вот такую рекомендовал ( сын пьет роакутан ,а препарат сильно сушит губы )
Точно у биодерма ,у Eucerin тоже
Украиночка
• 04 ноября 2024
Ответ дляМасяня Я
Есть
Точно у биодерма ,у Eucerin тоже
Дякую
Масяня Я• 04 ноября 2024
Ответ дляУкраиночка
Ви вирішили мене добити?
Не обращайте внимание на такие комментарии,они просто не делали макросьемку своего лица
Трохи злякана• 04 ноября 2024
Ответ дляУкраиночка
Мені хтось відповість, що з губами робити?
Перестаньте колоти.
А по темі: з якого дива ви використовуєте вазелін?
щось на дуже дивні думки наводить. Вазелін НЕ зволожує, НЕ лікує. Він лише гарна змазка. Іноді використовують як основу, в яку поміщають ліки. Він у вас робочий?
А по лікуванню: спробуйте боро плюс на ніч мазати. Вдень завжди повинна бути гігієнічна помада, наприклад, біокон. В усякому випадку, з усіх перепробуваних мені лише біокон сподобався. Як тільки покриття помади витерлася - знову наносите. Ніяких блисків чи ще чогось на цей період. Коли пройде, потім.
щось на дуже дивні думки наводить. Вазелін НЕ зволожує, НЕ лікує. Він лише гарна змазка. Іноді використовують як основу, в яку поміщають ліки. Він у вас робочий? А по лікуванню: спробуйте боро плюс на ніч мазати. Вдень завжди повинна бути гігієнічна помада, наприклад, біокон. В усякому випадку, з усіх перепробуваних мені лише біокон сподобався. Як тільки покриття помади витерлася - знову наносите. Ніяких блисків чи ще чогось на цей період. Коли пройде, потім.
Украиночка
• 04 ноября 2024
Ответ дляТрохи злякана
Перестаньте колоти.
Це мої губи, жодного разу не колола
Трохи злякана• 04 ноября 2024
Ответ дляУкраиночка
Це мої губи, жодного разу не колола
Та так і видно. Як і вибір вазелину
Украиночка
• 04 ноября 2024
Ответ дляТрохи злякана
Перестаньте колоти.
Вазелін для губ
ДА да да• 04 ноября 2024
В мене таке буває після користування помадою. Причому раніше від цієї ж помади такого не було. Коли пару днів не користуюсь, все норм. Тому перейшла на гігієнічну
Украиночка
• 04 ноября 2024
Ответ дляДА да да
Може точно на декоративку пішла алергія...
Лика-прилипка• 04 ноября 2024
Ответ дляУкраиночка
А это не герпес в начальной стадии?
Масяня Я• 04 ноября 2024
Трохи злякана• 04 ноября 2024
Ответ дляУкраиночка
Вазелін для губ
Ну ви вже самі впевнились, що він не допомагає. Це як би ви зараз використовували господарче мило, замінивши гелі і молочко.
Вазелін в косметології використовують активно, але як основу, яку наповнюють, чим завгодно. І саме наповнювачі мають вплив