Аноним_1859• 04 ноября 2024
Кто хотел попасть на Сто тысяч в театре на Подоле. Есть ещё немного билетов
на грудень. Смотрите на сайте театра.
Маю рацію• 04 ноября 2024
Колись хотіла, але за двох дорого. Та й з цими тривогами потім можна додому не доїхати. Живу не в Києві.
Томатико• 04 ноября 2024
Краще на ’Кайдашеву сім´ю’ напишіть коли реально виловити у Франка, а то в переліку спектакль є, а квитків взагалі немає.
А ’сто тисяч’ варто подивитися, а ще ’сірі бджоли’, формати різні але актори чудово грають, ну і Бенюк в головній ролі в обох спектаклях.
Аноним_1859
• 05 ноября 2024
Ответ дляТоматико
Зараз на Кайдашеву сім´ю є ще квитки в продажу на січень. Там декілька спектаклей.