Белоснежко• 07 ноября 2024
Дитяче др. вдома
Як би ви організували др. для дитини (11 років) вдома. День народження в сина.
Меню, розваги, може хтось щось підкаже цікаве)
Пустощі-веселощі• 07 ноября 2024
У нас не було грошей, то купили піцу,сік і вони тусили в кімнаті сина. Тіпа піжамна вечерінка. Але запрошували лише трьох друзів, бо місця не багато. Вони самі тусили в кімнаті,всі були задоволені.
Швабристка• 07 ноября 2024
Син в минулому році ламав ногу, теж робили др дома. Піцца, бургери, картопля фрі, суші, нагетси, торт, кола, фрукти. Грали в Дженгу, футбольну монополію, хтось з гостей подарував і дуже зайшло, уно, дивились фільм з попкорном в темряві як в кіно.
Звожу з розуму• 07 ноября 2024
Розваги - квест по квартирі за мотивами що у них зараз модно, не знаю. Я робила і піратів, і мумітролів, і індіанців, і принцес, і кулінарне шоу. Стіл максимально стандартний - піца, морозиво. Всі ДН закінчувалися чомусь хованками по квартирі, навіть коли людям по 13 було.
Кава з адреналіном• 07 ноября 2024
Я замовила піццу, торт був, розфарбовували пряники, плели патріотичні стрічки (як не дивно малим зайшло) гра як в посиланні нижче, там взагалі вони в захваті були, в асоціації пограли. І додому вони пішли з розмальованим пряничком, патріотичною стрічкою і наліпки їм всим іменинник роздав.
Белоснежко
• 07 ноября 2024
Ответ дляЗвожу з розуму
ДитячИЙ ДН чи дитяче драже у вас вдома?
ДРАЖЕ