Андрей Ермак
Деякі народні депутати схоже заплуталися в питаннях національної безпеки, національних інтересів та майбутнього країни.
Якщо у їх головах національні інтереси = поразці України, то вони роблять велику помилку в інтересах рф.
План перемоги України, Формула миру - це шлях до справедливості.
Восстановление территориальной целостности - это плохо.
Наказание агрессора - это плохо.
Мир как написано в уставе ООН - это плохо.
Вот о чем думают и пишут разного рода предатели.
Мир может быть только на принципах устава ООН и уважения территориальной целостности Украины, её независимости и суверенитета.
И никак иначе. Всё остальное - от лукавого (от русомразей)
Наказание агрессора - это плохо.
Ирина-bbd0• 08 ноября 2024
Ответ дляЛеска
Все так. Але росія так не вважає і поваги ні до українців, ні до терр цілісності , ні до нашої держави у них нема. І шо ми їм зробимо? І шо їм зробить оон чи /та світова спільнота?
Тут еще вопрос.а кто надоумил этих дебилов таки полезть в Украину и до сих пор убивать украинцев.
Когда они успокоятся уже
Зрадник вкравший в українців мільйони доларів,вагони гуманітарки ще рот відкриває.І не соромно йому.
Докерувався до повної зневаги від партнерів.
Цікаво, що виступ Зеленського в Будапешті не показали в офіційному стрімі саміту Європейської політичної спільноти.
Президент виступав другим, перед ним слово мав Орбан, після — Макрон. Виступи Макрона та Орбана транслювали наживо та виклали онлайн.А от нашого президента ні.
Оце я розумію рівень
trickywicky• 08 ноября 2024
Ну так пусть ермак берет лопату в руку и валит на передовую
Не словом, а делом
Ответ дляРеверанс
Оце я розумію рівень
Всім крадіям не соромно
ви бачили десь сором´язливого крадія?
Зеля и Ко та ще погань, але цікаво як кучно з рашапасіпаками понесли в маси, майже слово в слово
ви бачили десь сором´язливого крадія? Зеля и Ко та ще погань, але цікаво як кучно з рашапасіпаками понесли в маси, майже слово в слово