Мульйонерша• 09 ноября 2024

Кто должен оплачивать промывку бойлера квартирант или арендодатель?

автор Мульйонерша • 09 ноября 2024
Туда же де вопрос с ремонтом замка входной двери.
Love_Love_Love_• 09 ноября 2024
Орендодавець
Обстановщица• 09 ноября 2024
Обслуговує бойлер власник. Двері/замки теж
lialechka_tania• 09 ноября 2024
50/50
Love_Love_Love_• 09 ноября 2024
Ответ дляМульйонерша
Квртирант
Я вся ваша• 09 ноября 2024
Орендодавець
автор Мульйонерша • 09 ноября 2024
Есть тут риелторы?? А то каждый сейчас от себя напишет, как ему выгодно
Мольфарочка• 09 ноября 2024
Или собственник квартиры, или арендатор в счет оплаты за жилье
С замком может быть нюанс- если его сломал квартирант , чинит/меняет сам
Я вся ваша• 09 ноября 2024
Ответ дляМульйонерша
Орендодавець
Love_Love_Love_• 09 ноября 2024
Ответ дляМульйонерша
При чому тут ріелтори?
автор Мульйонерша • 09 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
При чому тут ріелтори?
Они имеют дело с договорами каждый день
Чучало яблуні• 09 ноября 2024
Ответ дляМульйонерша
Вы как-то странно реагируете. Откройте договор и почитайте.
Я вся ваша• 09 ноября 2024
Ответ дляМольфарочка
Як визначити «замок зламали чи він сам зламався»?

Ви ж розумієте, що мало хто буде фізично розламувати замок
Love_Love_Love_• 09 ноября 2024
Ответ дляМульйонерша
Они имеют дело с договорами каждый день
В договорі саме ці речі які вас цікавлять можна написати в рахунок як однієї так і іншої сторони
Мольфарочка• 09 ноября 2024
Ответ дляЯ вся ваша

Мастер разберется точно.
Точу ляси• 09 ноября 2024
Наш орендодавець вважає що чистку водонагрівача повинні сплачувати ми. Бо ми ж користуємось
На мою думку - за таку оренду.. то справа ремонтів (звісно якщо поломка через мене то сплачу я) і чисток то справа орендодавця
Love_Love_Love_• 09 ноября 2024
Ответ дляЯ вся ваша

З досвіду таку річ як замок ламають ті хто не вміє ним користуватися, тобто квартиранти ще не навчились, з бойлером навпаки все- вони як правило не мають відношення до поломок
Чучало яблуні• 09 ноября 2024
Ответ дляЯ вся ваша

Если при заселении он уже барахлил,то конечно орендодатель
Love_Love_Love_• 09 ноября 2024
Ответ дляТочу ляси
Ви все вірно кажете він ломається від якості води як правило
Кудлата хмаринка• 09 ноября 2024
Арендодатель
После 18• 09 ноября 2024
Ответ дляТочу ляси
Это как чистка кондиционера,кто пользуется,тот и платит,если квартирант уже живет 5 лет,при чем тут владелец
Из Кукуева я• 09 ноября 2024
Ответ дляМульйонерша
Що у вас в договорі? Якщо бойлер треба чистити від накипу, то за рахунок орендодавця. Якщо зломав квартирант, то він і ремонтує. Так само і з замком- якщо знос від довгої експлуатації, то орендодавець, якщо ключ зламав всередині орендар- то він.
Точу ляси• 09 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Та тут така якість води, що душова вся в білому нальоті постійно.. я вже задовбалась відмивати ті чорні плитки з білим нальотом..
але на думку орендодавця «ви котлом користуєтесь - ви чистите» :(
Инстагра_мерша• 09 ноября 2024
Ответ дляЯ вся ваша

У меня были такие дебилы, засовывали в скважину, кусочек ватки, чтоб видеть приходила я в их отсутствие или нет . И вот видимо один раз не получилось вату вытащить . Вызвали меня , замок поломан, дайте денег на замену, я типа сам поставлю, чтоб за установку не платить . Я соседа позвала, он раскрутил, а там ваты не меряно !
Точу ляси• 09 ноября 2024
Ответ дляПосле 18
Я тут рік прожила. І я не впливаю на якість води яка йде по трубах.
Love_Love_Love_• 09 ноября 2024
Ответ дляТочу ляси
Я все прекрасно знаю про якість води і про всі поломки на світі
Щира українка• 09 ноября 2024
а бойлер чей?
менять трубу в ванной, кто должен?
батареи, в случае протечки?
успокойте_Меня• 09 ноября 2024
Ответ дляПосле 18
Я і здаю, і знімаю, і чогось вважаю так: чистить бойлер орендодавець, кондиціонер - орендар
Из Кукуева я• 09 ноября 2024
Ответ дляЯ вся ваша

Можна зламати ключ всередині, можна виносити сміття на сходовий майданчик на тижні ( судячи з тем тут це норма для багатьох) і отримати у замок сірники і клей від сусідів. Тоді ремонт за рахунок орендаря
Най хоч раз• 09 ноября 2024
Ответ дляПосле 18
то може власник і до квартири ні до чого, раз квартирант 5 років живе 🤣