Області пітьми• Изменено 09 ноября 2024
Треба мудра порада.
В чужій сім´ї я психолог, в своїй - псих.
Треба наступити ’собі на горло’, або...
Через проблеми зі здоров´ ям звільнилася з робити, зп була невелика, але вже і того нема. Лікувалася - без результату, прооперувалася - проблема не вирішена, але тепер я деякий час ще більш недієздатна. Сім´ю утримує чоловік. Не скажу, що ми жили геть погано, але багато на що я закривала очі і змирилася. Для чужих - мій чоловік майже ідеал, але це не так. Остаточно його маски зірвала моя хвороба.
Подробиць писати не буду.
Піти нема куди, маю тільки будинок в аварійному стані, в глухому селі. Фін подушки нема, ми не багата сім´я, складали і економили, щоб придбати житло.
В мене одне в голові - ’вийти у вікно’, але як же дитина?
І уявити не можу, як жити в такому стані з чоловіком, який принижує і витирає ноги, знаючи, що я зараз безпомічна?
Треба наступити ’собі на горло’, або...
Подробиць писати не буду.
Скажений гудзик• 09 ноября 2024
Смотря что с вами. Если сможете работать, то искать работу и уходить. Или уехать и работать ...в другой стране. Но это здоровье надо.
Тарабарщина• 09 ноября 2024
Зціпити зуби і пережити. Все, без варіантів. От просто жити,десь механічно, десь заради дитини. Головне - відновитися. Нехай все, що він каже і робить йде мимо вас, не треба туди емоції і сили вкладати. І це пройде. Відновитеся, знайдете роботу, пошлете його і все буде ок.
Області пітьми
• 09 ноября 2024
Ответ дляТарабарщина
Я ніби розумом це розумію, але фізично вже не можу :(. Дуже виснажена
Всім шампаньського• 09 ноября 2024
Ответ дляОбласті пітьми
Що за хвороба
Тримбулька• 09 ноября 2024
Ответ дляТарабарщина
Щось мені підказує, що якраз і на роботу авторка не хоче.
Області пітьми
• 09 ноября 2024
Ответ дляВсім шампаньського
Можливо вам лікар потрібен, а не чоловік?
Це стьоб такий?
Зараховано
Тарабарщина• 09 ноября 2024
Ответ дляОбласті пітьми
Виснажені, бо хворієте і емоційно перенапружилися. На фіг, все, на фіг. Реально. Ідіть в тиху дистанцію, готуйте, але іжте або раніше або пізніше, не разом з ним, більше гуляйте, передивіться витрати і нехай дає кошти, з них хоч щось відкладайте. Не виясняйте стосунки, бо ви і так все вже зрозуміли, а йому як не дійшло так і не дійде.
Тримбулька• 09 ноября 2024
Ответ дляВсім шампаньського
Що за хвороба
Чекайте, ще не нагуглилась.
Зліпок ступні• 09 ноября 2024
Ответ дляОбласті пітьми
Це стьоб такий?
Зараховано
Не зрозумілий діагноз.Група є?Ви можете щось робити і десь працювати,шо б мати своі кошти?Що значить фізично виснажена?
Барбітта• 09 ноября 2024
Ответ дляЗліпок ступні
если бы была группа, он бы с нее пылинки сдувал бы)
Області пітьми
• 09 ноября 2024
Ответ дляТарабарщина
Так, мене накрило. Будь я сама, раду собі б дала. Але ж є дитина. Я її утримувати не зможу і з чоловіком лишити не можу. От як цей період пережити?
Чорнобаївка• 09 ноября 2024
Ответ дляОбласті пітьми
Автор, що з вами? Яке захворювання?
Області пітьми
• 09 ноября 2024
Ответ дляБарбітта
1) яка хвороба?
2) ким ви працювали?
1 - не хочу писати. Це не смертельно, групу не дають, але фізично є проблеми, які дуже впливають на якість життя.
2. Кадровик.
Області пітьми
• 09 ноября 2024
Ответ дляЗліпок ступні
Групи нема.
Є проблими зі здоров´ям, вийти зараз на роботу не можу.
Барбітта• 09 ноября 2024
Ответ дляОбласті пітьми
2. Кадровик.
Кадровику можно переучиться на HR или рекрутера. Английский есть?
Зліпок ступні• 09 ноября 2024
Ответ дляОбласті пітьми
Групи нема.
Нема своіх грошей,то ви ж не будете мати що істи.Поки не почнете заробляти,сидите і терпите.Ну,або в свій будинок.
Області пітьми
• 09 ноября 2024
Ответ дляБарбітта
Автор така хвора, що і хворобу не може написати)
Дарма вам смішно, ви не знаєте, що на вас чекає в майбутньому
Області пітьми
• 09 ноября 2024
Ответ дляБарбітта
Англ нема
Області пітьми
• 09 ноября 2024
Ответ дляБарбітта
Ну, не младенец уже.
То вже і мама непотрібна?
Щедрик ведрик• 09 ноября 2024
Ответ дляОбласті пітьми
Держитесь, искренне вас поддерживаю.Как поправитесь,абьюза шлите нахрен,это не люди.